Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lesz hiány a loranxilból?

Meddig lesz hiány a loranxilból?

Figyelt kérdés

A Rilexet meg tényleg megszüntették?

Már hetek óta nem mondanak semmi konkrétat, mikor lesz újra gyógyszer, vényem van, csak nem tudom kiváltani.

Kezdek izgulni,hogy el fog fogyni :(

Már csak 1 doboz 2.5ös rilexem maradt tartalékba korábbról, 3doboz 1mg-s loranxilból meg 2 üveg rivotril... :(

Mit tegyek? Apámnak frontint írt ki az orvos, nem szedi be mindet, ha nekem ezek elfogynak,olyat tudok helyette szedni?

Valaki van még hasonló cipőben? Miért fogy ki a készlet??



2019. aug. 9. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, de ha kifogysz, akkor szólj az orvosnak, hogy írjon fel helyette mást. Én is Loranxilt meg Rilexet szedtem eddig, most átírtak Medazepamra.
2019. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta, hogy ha elfogy kezdjem beszedni a Rivotrilt, abból mint említettem van is. Csak az a baj, hogy rettenetesen félek tőle. Korábban amikor szedtem, akkor is az volt, hogy paranoia jött rám, hogy drogossá akarnak változtatni és brutális örlödést okozott, ezért inkább elkezdtem kevesebbet szedni, mert még a szorongásom is elviselhetőbb volt, mint a gyogyszertöl való félelmem.


A lorazepám bevált, attól jobban érzem magam, de nem szabad váltani, tudom magamról :/


Te mennyi Rilexet és loranxilt szedtél?

2019. aug. 10. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is átírták medazepamra. Az egy jó kis gyengébb fajta nyugtató, ha szólsz az orvosodnak, hogy nem akarod a meglévő gyógyszeredet szedni, biztos felírja neked.
2019. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!