Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs kedvem élni?

Miért nincs kedvem élni?

Figyelt kérdés
Ugyérzem belefáradtam mindenbe, nem érdekel a párkapcsolat, a munka meg úgy általában minden más. Más is van ilyen helyzetben? Régóta ezt tapasztalom úgy kb 2-3 éve. Tényleg nincs kedvem élni, nincs kedvem semmihez. Járok pszchiáterhez, szedem a frontint és a Scippa nevű gyógyszert de úgyanúgy vagyok vele, semmi nem változik. Köszönöm!

2019. ápr. 13. 10:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én is mindig így érzek de vannak napok, jobb esetben hetek, amikor el vagyok. De csak míg körül nem nézek, mi zajlik a világban és körülöttem. Utána visszaesek és kezdhetem elölről a gödörből kimászást.
2019. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nekem most amiatt nincs kedvem élni,mert nem találok munkát, pénzem sincs annyi, hogy hosszabbítsam az útlevelet, hogy elhúzzak innen,meg az útra se lenne...és mindez azt vonja magával,hogy más negatív dolgok is eszembe jutnak az életemből.Hiába mondják mások, hogy a külső dolgoktól nem függ aboldogság,nálam most pont a külső dolgok megváltozása hozná el azt.
2019. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Keress másik munkát és/vagy önkénteskedési lehetőséget és/vagy kezdj el tanulni valami újat (akár nyelvet, varrni, kertészkedni, bármit) és/vagy költözz máshova.
2019. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De engem nem érdekel semmi. Se az ember, se a világ, se a pénz, se a párkapcsolat. Lényegében le"rom az egész fogyasztói életet. Nincs egy perc nyugalmam, és ne írja senki hogy menjek sportolni, mert az sem oldja meg az én helyzetemet. Sőt mitöbb: egy közösség sem. Úgy hogy ez van, legszívesen elmennék egy lakatlan szigetre a pcsába.
2019. ápr. 13. 10:26
 5/31 A kérdező kommentje:
Elegem van a sok idióta retardált emberekből, belefáradtam mindenbe. Úgyhogy ez van, megölöm magam a gcibe.
2019. ápr. 13. 10:27
 6/31 A kérdező kommentje:
És nem sajnáltatom magam, nem szokásom ezt tenni. Na mind1 szép napot.
2019. ápr. 13. 10:29
 7/31 anonim ***** válasza:
Én is így érzem de vannak boldogabb pillanataim és vannak olyan napjaim is amikor minden szar. De ezeket is túlélem valahogy.. Én előbb-utóbb meg fogom tenni, olyan negyven éves korom körül biztosan. Most vagyok 23/L.
2019. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy? Ne öld meg magad, adj magadnak egy kis időt még legalább a szeretteidre gondolj, én is miattuk maradok még.
2019. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irhatsz privit is
2019. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
37%

A gondolj a szeretteidre egy undorító érzelmi zsarolás. Ha azok a szerettek érdemesek is erre az érzésre, az ember nem is süllyed olyan mélyre, hogy megölje magát, csak mondom. Felőlem ott bssza meg magát az összes rokonom ahol van, nincsenek szeretteim.


Viszont a rage quit hülyeség. Hideg fejjel megfontolt öngyilkosság az más tészta.

Ellenben ha sok a düh és frusztráció, fogj egy billentyűzetet és verd szanaszét. Azzal másnak se ártasz, de kiéled a haragod és elfojtásaid.

Az emberekkel egyébként se érdemes törődni, hálátlan mocskok.


Szóval én úgy veled vagyok, csak ne gyere a közelembe, mert sajnos te is ember vagy és nem szeretem őket. x) (nyugi, magamat se)

2019. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!