Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kell ítélkezni és...

Miért kell ítélkezni és leoltani a kérdezőket ebben a topikban?

Figyelt kérdés
Ha valakinek olyan jellegű problémája van mint mondjuk a szadizmus vagy ehez hasonló,akkor egyből jön a duma hogy "Az ilyet mint te ki kéne vonni a forgalomból" vagy a kedvencem "Ma minden tini pszichopata vagy nárcisz akar lenni majd kinövöd".Meg az olyan válaszok amiknek semmi segítő szándék nincs például hogy "és ilyenek járnak közötünk nap mint nap" Elkönyvelik az embert egy reménytelen valakinek akinek semmi helye a társadalomban aztán majd csodálkoznak hogy ha válaszul elnyiszálja valakinek a torkát.
2019. aug. 12. 00:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan kérdező van, aki a kérdéseivel szinte egyenesen kéri az ostort. Az anonim online közösségre meg mindig lehet ilyenkor számítani, nem okoznak csalódást.

Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni

2019. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Talán az a sok tini aki pszichónak vagy mit tudom én minek tartja magát is okolható ezért.Szerintem miattuk nem veszek komolyan azt aki tényleg küzd valami ellen.
2019. aug. 12. 00:35
 3/20 anonim ***** válasza:
5%

Nézd! Ilyen közegben alapból nem érdemes igazán komolyan venni semmit. Ha gáz van, ott vannak a barátok, stb. vagy ha tényleg nagy a baj, akkor szakember.

Itt max erős tippeket kaphat az ember, de azokat is meg kell tanulni előbb kiválogatni a sok semmi közül

2019. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A legjobb barátomon kívül senki nem tudja,habár ő is hozzám hasonló.
2019. aug. 12. 00:52
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ne éljem ki magam mert tönkre tenném az életem.
2019. aug. 12. 00:52
 6/20 anonim ***** válasza:
Szóval Te ilyen szadista hajlamú ember vagy?
2019. aug. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen de a kedvesebbik fajtából.
2019. aug. 12. 01:10
 8/20 A kérdező kommentje:
Általában mindig kegyetlen dolgok kavarognak a fejembe akaratomon kívül is.4 éve kezdődött.
2019. aug. 12. 01:14
 9/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam szabadulni tőle de nem sikerült,annyit tudok tenni hogy nem ártok senkinek.
2019. aug. 12. 01:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Minden kategóriában ez megy, miért pont a Mentális egészség lenne a kivétel?
2019. aug. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!