Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kilábalni termész...

Hogyan lehet kilábalni természetes módon a depresszióból?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradékony vagyok egész nap csak aludnék, nem forog az agyam, lassabb a gondolkodásom, rosszabb a memóriám, érdektelen vagyok minden iránt, pedig szeptemberre nagyon jól kellene lennem, hogy tudjak teljesíteni munkahelyen illetve az egyetemen, nem mozdulok ki itthonról senkivel nincs kedvem beszélni se (bár alapvetően introvertált típus vagyok, de ennyire nem voltam antiszociális). Ingerlékeny vagyok, rosszkedvű. Kb májustól érzem így magam, az elején nem tudtam aludni most pedig állandóan aludnék. Jó lenne szeptember elejéig kicsit jobban lenni. Gyógyszereket antidepresszánst nem szeretnék szedni! Valakinek sikerült kilábalni ebből természetes úton? Várom a tippeket és nagyon boldog lennék ha valaki tudna mondani egy tuti módszert!

2019. aug. 16. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nekem csak a gyógyszer ,,segített". Az is annyiban, hogy nincs pánikrohamom. Mivel, pánikbeteg is voltam.
2019. aug. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Pajzsmirigyed rendben van? Endokrinológiai szakrendelés felkeresése?


Nagyon sok vitamint kell bevinned a szervezetedbe! (De ha aggódsz a jövőd miatt, akkor felszívódási zavarok könnyen keletkeznek...)

2019. aug. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legjobb gyógyszer a tavasz, de az ausztrál szabadságolás drága.

Idézd fel a tavaszt:

Vitaminok, gyümölcsök

Virágok; ha máshogy nem, akkor képen.

Napsütés felidézése sárga színnel.

Egy másik dolog, amit próbálhatsz, hogy hetente kétszer nem alszol.

2019. aug. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Különböző művészeti tevékenységek: rajzolás, festés, írás, irodalmi műfajok elmélyült tanulmányozása, könyvtárak látogatása, beiratkozás, kölcsönzés, stb.


Esetleg elmehetsz egy amatőr színjátszó körbe/csoportba - ha találsz egyet (vagy többet.) Nyelvet tanulni (egyre több templomban van idegen nyelvű szentmise.)


Menhelyről befogadni macskát/kutyát. (Igaz, az állattartás pénzbe kerül, DE MEGÉRI - MERT ÖNZETLENÜL TUDNAK SZERETNI!)

2019. aug. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy kisállat is segít. És vannak, akik szerint az erős fizikai munka, favágás, építkezés, cipekedés, állatok ellátása -mint lovak, marhák-.
2019. aug. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítés a #3-ashoz: Madárdal.
2019. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!