Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szexuális bántalmazás után...

Szexuális bántalmazás után mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha valaki átélt már ilyet, akkor mi segített abban, hogy feldolgozd? Kihez fordultál? Mivel terelted el a gondolataidat? Mennyi ideig tartott feldolgozni (bár tudom, hogy ez egyéntől függ)?

2019. aug. 18. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Feljelentést.

És nane.hu. Én nem vagyok érintett, de azt tudom, hogy ott meg tudnak neked segíteni.

2019. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos ezek az egyesületek nagyon feminista irányt képviselnek. Nem tartom kizártnak, hogy a vélt segítés közben nagyadag férfigyűlöletet is elültetnek az áldozatban.


A honlapjukról: "A segélyvonal tematikus vonal: nők elleni férfierőszakkal, illetve a nők elleni erőszakhoz kapcsolódó gyerekbántalmazással és szexuális erőszakkal, illetve incesztussal kapcsolatban várjuk"


Tehát nők elleni NŐerőszak az számukra nem is létezik... és ezt még ki is hangsúlyozzák.

2019. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

1. Orvosi lelet nőgyógyásztól

2. Rendőrséi feljelentés

3. Ha szökséges, akkor pszichológus

2019. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
71%: Mivel nemi erőszakkal, családon belüli erőszakkal foglalkoznak, és nem hinném, hogy ellepik őket a leszbikus kapcsolatban élők. Ha netán mégis jön valaki, nem hinném, hogy elküldenék, csak azonos nemű kapcsolatban felmerülő erőszakra nem gondoltak.
2019. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Remélem én is. De amit deklarálnak magukról, az szerinted nem a hozzáállásukat, nézeteiket tükrözi?


Mibe került volna azt írni, hogy "nők elleni erőszakkal" lehet hozzájuk fordulni? Ez bizony nem véletlen elírás. Szerintem. Vegytiszta ideológia.

2019. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők férfiak által elkövetett erőszakkal foglalkoznak úgy tudom, tudnak ott segíteni. Megjegyzem, hogy nem csak szexuális erőszakról van szó.
2019. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-nek igaza van. Én làny vagyok és pl nevelőanyám bántalmazott szexuálisan is. Néztem a honlapjukat, de pontosan az jutott eszembe, hogy inkább meg se próbálok onnan segítséget kérni...
2020. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!