Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok egyedül itthon...

Nem tudok egyedül itthon lenni. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. A páromnak el kellett utaznia pár napra, én pedig messzebb élek a szüleimtől és a munka miatt nem volt lehetőségem hazamenni. Nem is akartam, mert nem tudtam, hogy ez lesz, de nagyon rosszul vagyok. Egész nap iszonyúan égett a gyomrom, hányingerem volt, gondolom ez már a stressz miatt. Most este pedig a legrosszabb. Szédülök, folyamatosan azt érzem, hogy össze fogok esni, vagy hányni fogok és nincs itt senki aki segítsen ha valami bajom van. Már bebeszéltem, hogy lehet hogy vérzik a gyomrom vagy valami komoly bajom van. Rettenetesen rossz. Nem tudok másra figyelni és képtelen vagyok bármit is csinálni, olyan mint egy panikroham, de már egy órája tart. Tudom, hogy ez nem normális. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi segíthet?
2019. aug. 21. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sétálgass vagy tornázz kicsit, végy egy jó fürdőt, aztán nézz vígjátékot.
2019. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nezz valami viccet filmet, jóbarátokat. Fura, én 2 év utan most vagyok először távol a barátomtól, 1 hetet mashol van, kipucoltam a házat, elolvastam 2 könyvet, megtanultam horgolni, megpucoltam 2 láda fokhagymát, lemostam a kocsit. Végre volt egy kis nyugtom, -néha kell az is
2019. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!