Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem emlékszem semmire?

Miért nem emlékszem semmire?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem semmire az életemből. Nem olyan értelemben, mint az amnézia. Tudom ki vagyok, tudom kik az ismerőseim, tudom milyen iskolákba jártam, milyen munkahelyeim voltak eddig, stb. De csak tudom, nincsenek konkrét emlékeim semmiről ami nem az elmúlt max 1 évben történt. Pl nézek egy képet, egyetemi csoport társaimmal vagyok rajta. Tudom kik ők, de nem emlékszem semmire velük kapcsolatban. Se egy beszélgetés, se egy közös élmény, semmi. Vagy pl beszélgetek gyerekkori jó barátommal. Mesél egy storyt, ami tudom hogy megtörtént, de semmi konkrét emlékem róla.

Egyszerűen nem érzek kötődést sem még a családomhoz sem, mert nincsenek velük emlékeim... Mi a baj velem?


2019. aug. 23. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok!! Semmire sem emlékszem, mintha nem is lett volna életem. Az első házasságomból pl. Semmire sem...
2019. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Én a fordítottjával kínlódom. Előjönnek a régi szép idők emlékképei, olykor évtizedekkel korábbiak. Most meg letettem egy ollót és egy hétig kerestem. Öregszem, hiába...
2019. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!