Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok már boldog lenni?

Miért nem tudok már boldog lenni?

Figyelt kérdés
Nem lesz hosszú kérdés csak egy egyszerű példa: Mikor fiatalabb voltam akkor nem is tudom..Minden jobb volt..Például: Mondjuk elmentem 30-40 percre biciklizni és miután haza jöttem olyan de tényleg olyan jó érzés volt gondolom tudjátok..És most már itt vagyok majdnem 18 évesen és minden olyan semmilyen lett.. Elveszett a varázs.. Boldogtalan vagyok emlèkszem a tavaly meg a tavaly előtti nyarakra minden olyan jó volt..De most.. Nem csináltam egész nyáron semmit otthon döglöttem egész végig..Vagyis csinálhttam volna valamit (dolgozhattam) volna de még nem akartam.. Nagyon szar lett minden..Tényleg ilyen érzés felnőni? Vissza akarom kapni azokat a szép időket...
2019. aug. 24. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi felnőtt élet még ennél is rosszabb lesz. Jönnek majd a betegségek, itt fáj-ott fáj, öregedés, stb.
2019. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyugi,betegség az már most is van elég..Akkor mi lesz később? Én nem akarok így élni.. Semmi boldogság csak a gürizés fog majd menni hogy ne dögöljek majd éhen..Minden bajjal..Nem..nem akarom ezt
2019. aug. 24. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán csak hiányzik valami az életedből, ezért vagy kedvetlen. Pl. egy barátnő. Nem kell mindig csak gürizni egyébként, mellé lehet egy csomó jó dolgot csinálni. Egyébként próbáltad már, hogy elmész és biciklizel egy jó nagyot, mint tavaly?
2019. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden nap azt próbálom de valahogy sose jön újra az a jó érzés mint régen..Barátnőm se lesz sose mert egy bal..sz vagyok..
2019. aug. 24. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!