Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm kezd depis lenni....

Barátnőm kezd depis lenni. Szerintetek? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sokan piszkáltak kiskorában mert csendes, félénk. És még most is piszkaljak hogy milyen csúnya hogy néz ki az arca... Ő nem sminkeli magát attól még nem csúnya. Én így szeretem. Ő nem mutatja próbálja nem kimutatni hogy ez neki rossz.. Azt mondja nem foglalkozik vele de én látom rajta hogy zavarja.

És mikor én megdicserem sokszor elsirja magát és mondja hogy nem ő nem szép

Eddig rakott ki magáról képet közösségi oldalra most már nem mer mert szerinte Csunya és senki nem kíváncsi rá.


2019. aug. 28. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá kéne venni, hogy forduljon pszichológushoz. Az önértékelése romokban, a piszkálódást pedig meg kell tanulni kezelni, ha megszüntetni nem lehet.
2019. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kis sminket azért tehet magára, nem kell vakolat de nagyon sok olyan lány van aki smink nélkül ki sem lépne az utcára. Ezzel nincs probléma. A külső önmagában semmit nem ér. Az jó ha vigyáz a vonalaira, azon tud változtatni. Hogy milyen az arca, magassága az nem rajta múlik. Innentől kezdve senkit nem lehetne amiatt csúfolni hogy milyen az arca. Az élet nem Sims 2 hogy te választod ki a karaktert. A szép lányok közül sokan belül rohadnak és egy rendes srác innentől kezdve nem fog mellettük maradni. A médiából ömlesztve kapjuk azt hogy legyünk izmosak, feszesek, csillogó hajúak és hajlamos elhinni az ember hogy ha ő nem úgy néz ki mint a reklámban akkor nem ér semmit. De nem azt a személyt kellene nézni. Mindenkinél van egy szint amit el lehet érni adottságai alapján (amit a fejéből ki lehet hozni) és ehhez kellene viszonyítani nem folyton a másikhoz.

Ha viszont belekukkantunk a való világba akkor közel sem arról szól hogy a szép lány mellett mindig helyes pasi van, a csúnya lány mellett pedig csúnya pasi. Mivel drasztikusan fogyatkoznak az aranyos, értelmes, pozitív gondolkodású emberek felértékelődik a belső. Idővel a szép lányok közül is rájönnek hogy nekik nem egy tahó cicafiú kell aki megcsalja őket fűvel-fával. Aztán a csúnyácskább de aranyos fiúval is elmennek randizni.


Ha mondják a barátnődnek hogy milyen csúnya az arca akkor nyugodtan válaszolhat: ,, nem én mondtam hogy nézz rám de ha már így gondolod elmondhatnád hogy mégis mit csináljak "


Én nem vagyok csúnya srác de csak egy képem van kint a közösségi oldalon, azt is jó esetben 3 évente frissítem. Nem érdekel ha csak 10 ember lájkolja bár több szokta de lényegtelen. Amin tud változtatni az ember azon érdemes dolgozni, a többit el kell tudni fogadni. Azok az emberek akik a másikat piszkálják azért mert csúnya azok egyrészt a nulla értelmi szintet képviselik, másrészt magukkal van komoly problémájuk. Mondhatni hogy rohadófélben vannak, tehát egy percig sem kell velük foglalkozni.

2019. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kineziológus
2019. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kineziológus, az. Mi köze ehhez, apafej? Arról már nem is beszélve, hogy egy áltudomány.
2019. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!