Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is sokkal nyomottabbnak,...

Más is sokkal nyomottabbnak, depressziósabbnak érzi magát egy szép nyári napon, mint mondjuk tavasszal? Mármint én úgy en bloc totál depis vagyok nyáron.

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Alapból nem,mert sok a Napfény meg a virág és ez pozitívvá tesz. Az egyéni szoc.problémám az,hogy utálom a testemet és a csinos nők meg kb.félpucéron mászkálnak és ez rosszul esik,mert még sz.arabbnak érzem magam.
2019. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha 30 fok feletti kánikula van, mint most akkor igen, egyébként ha hűvösebb van jól érzem magam, az sem baj ha esik az eső. A hőség depressziót okoz, nem véletlenül nyáron a legmagasabb az öngyilkosságok száma is.
2019. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én határozottan.


A 25°C körüli kellemes meleget kedvelem, de... Amikor már 30°C fölött vagyunk, és légszomjam van, tűz a Nap, felforr az agyvizem, akkor én is nagyon rosszul vagyok. Nyomott vagyok, fáradt, nem tudok produktív lenni - ez pedig megalapozza a depis hangulatot.

2019. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!