Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálnál az életeddel ha...

Mit csinálnál az életeddel ha lenne 100 milliód, de semmi szociális élet, és fogalmad sincs, hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés
És emelett depressziós is lennél és nem látnád a kiutat?

2019. aug. 29. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Utaznék, utaznék és utaznék:)
2019. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki
2019. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kiélvezném az életet
2019. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

100 millió ft mellett depresszió????

Van baj....


Ennyi pénzből életem végéig le lenne a gond, csavarognék, utaznék!

Minek szociális élet? Franc se kíváncsi a sok lehúzós emberre!

2019. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként full kamu a kérdés, szerintem csak unatkozik az emberke :)
2019. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem 100 milliárd se tenne boldoggá. Ugyanúgy öngyilkosságon gondolkodnék ès senki semmi nem érdekelne. Maximum tudnék belőle venni fegyvert vagy kötelet. De pénz nélkül azt se tudok.
2019. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt kérdezte, hogy mi lenne, ha rengeteg pénzed lenne, de semmi életed nincs, utálsz ismerősök között lenni. Én is ezt csinálnám, mint az első írt. Ha pénz nem számítana, utaznék, és nem kell senkivel sem barátkozni, az alap kommunikációs dolgokat meg akármilyen depressziós betegség mellett is ki lehet bírni, mivel senki az égvilágon nem veled foglalkozik. Én nagyon bírnám. Csak pénzem nincs utazni.
2019. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ebből mind megvan, csak a száz millió nincs. :/


Amúgy 100 millió forint nem olyan nagy pénz, hogy életem végéig elég legyen, úgyhogy valószínűleg ugyanúgy élnék, mint most is, semmit nem változtatnék.

Ha mondjuk 100 millió amcsi dollárról lenne szó, akkor már nyugodtabb életem lenne. Először is felmondanék a munkahelyemen, aztán vennék valahol az emberektől távol, de azért a civilizációhoz közel egy klassz kis házat, utána ott ellennék életem végéig egyedül. A kaját meg egyebeket meg házhoz rendelném, hogy azért se kelljen kimozdulni. Ó csodás álomélet!!

2019. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elmennék egy pszichológushoz a legjobb befektetés lenne akár van 100 milliód akár nem. A boldog élethez nem kell sok pénz, de ahhoz szakember segítsége néha igen ha egyedül nem tudunk kimászni egy gödörből.
2019. aug. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Először a depressziót kell elkezdeni kezelni, emellett elmenni autizmus vizsgálatra, mert lehet, hogy rajta vagyok a spektrumon. Aztán a depresszió javulásával elkezdenék társaságba járni, mert a képességeim csak úgy fejlődnek.

Megjegyzés: A 100 millió mellett nem aggódnék annyira, hogy mi lesz velem. Azért nem rúgatnám ki magam, de kifizetném a diákhitelemet, és lassanként elkezdeném felújíttatni a házat. Nem túl gyorsan, hogy ne legyen gyanús. Vennék még néhány dolgot, amit nagyon szeretnék.

2019. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!