Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék nekiindulni az...

Szuszi95 kérdése:

Hogyan tudnék nekiindulni az edzésnek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék futni vagy kocogni, edzőterembe járni, de egyszerűen annyira megijedek hogy mit mondanának az emberek. Érzem hogy ez a félelem irracionális de nem tudom mit tegyek.Pár hete annyira eltökélt voltam, felöltöztem, cipő is rajtam volt, de amikor arra került a sor hogy kinyissam az ajtót egyszerűen leblokkoltam. Nem merek mások előtt futni.

Előre is köszönöm a válaszokat!

23/L

Azért is szeretnék mozogni mert van egy kis feleslegem (10kg), másrészt a gimiben imádtam mozogni.



2019. szept. 2. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először talán otthon kellene némi saját testsúlyos edzés,futás az utcátokban kb ennyi.Aztán ha lesz egy kis önbizalom valakivel terem.
2019. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ismerőssel együtt futnál, az nem segítene? Vaagy úgy indulj el, hogy csak sétálni mész (az se rossz mozgásnak amúgy), és ha elég kevesen vannak a közelben, hirtelen kezdj el futni. Ha nagyon nem birkózol ezzel a blokkal, lehet, hogy egy pszichológus tudna segíteni.
2019. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sportember11 válasza:
100%
A mozgás soha nem ciki. Ne félj, indulj el, csináld! Tojd le a többi embert. Amúgy senki nem szokott foglalkozni a futó emberekkel. Mindenki a sajt bajával van elfoglalva, vagy a telefonját nyomkodja.
2019. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy olyan edzőtermet ahova csak nők járnak (vannak ilyenek) és nézz szét először felöltözve (körbe fognak vezetni ha megkéred rá őket), látni fogod, hogy nálad nagyobb túlsúllyal küzdő nők is vannak.

Egyébként miből fakad a félelmed, mi pontosan az amitől félsz?

2019. szept. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia. Tudom hogy ezt rossznak találod h mások mit mondanak. Szard le mit mondanak. Csak úgy lesz önbizalmad ha a negatívumokat el kezded le szarni. Elsőnek énis féltem az edzestol. 0 kockaval indultam de akartam kockás hasát. 3napja tolom és már 4 kocka úgy ahogy látszik és szemmel lehet látni. Hidd el ezen túl kell lépni mert akkor nem lesz felesleg leadás :) sok sikert :*
2019. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia

Én pesti vagyok és most tervezem a futást vagy a kerékpározást.

Én benne vagyok,hogy kezdjük el együtt.

26/l

2019. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia!, sajnos messze lakom Pesttől :(
2019. szept. 15. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!