Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi sem érdekel. Nagyon lusta vagyok. Az a csoda hogy bírok dolgozni,nagy nehezen rávettem magamat. Igaz alig bírtam. Volt hogy nem csináltam semmit mert egyszerűen nem kapcsolt az agyam,olyan fáradt voltam mindenhogy. De aztán sikerült. Ezen kivűl hazamegyek és semmit sem csinálok a munkán kívül. Nem beszélgetek még itthon sem. Senkivel se. Még interneten csak 1 emberrel ritkán. De már ahhoz sincs kedvem.
2019. szept. 4. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
pl. depresszió lehet, de a testi fáradtságot sok minden okozhatja
2019. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is depresszió, meg belefásultál az életbe. nincs kivel beszélgess, mert te nem akarsz embereket magad körül. pszichológushoz menj el, gyógyszert egyelőre ne szedj, de mondjuk mozoghatnál többet és az segíthet , feldobna kicsit. amit szeretsz csinálni pl. bicaj, úszás, konditerem ami hozzád illik, ott tudnál ismerkedni is.
2019. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akut depresszió, nincs semmi az életben aminek örülnél, ami felvillanyozza a napod, amit vársz, hogy bekövetkezzen?

Ha már az alvásodat, pihenésedet is zavarja akkor érdemes lenne felkeresned egy pszichológust - választ fog adni azokra a kérdésekre amik nyomasztanak.

2019. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs. Semminek sem tudok örülni. Olyan negatívan látom a világot. Fogalmam sincs hogy miért.
2019. szept. 5. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha meg beszélnél emberekkel az lenne a gond. Átvernek, lehúznak, hülyének néznek, kibeszélnek.

Ha csinálnál sok mindent akkor se lennél boldogabb feltétlenül. Persze ezt hazudják, h aki nagyon pörgeti boldog. Rengeteg olyan embert ismerek akit sokat csak TV ből vagy YouTube-ról és ugyan úgy rengetegszer ki vannak égve, rosszul vannak.

A legrosszabb meg az, h társaságában is lehet magányos vagy ami gyakori, h a társaság pár órára eltereli a figyelmed de utána rosszul vagy, mert nem töltött fel.


Magaddal foglalkozzál.

Szedjél vitamint 4000es D3 vitaminból napi 2-3 mehet.

Napi 2-3000mg C vitamin.

Béres csepp.

b komplex stressz napi 1 szem

Meg persze napi minimum 4 liter víz.


Ezt csinálod pár nap és jobban fogad magad érezni.

Aztán azt a plusz jobb kedvet használd arra, h jól ellegyél. Film, játék, séta, uszoda, könyv mind lehet egyedül.

Ne hidd, h ha többet dumálnál másokkal jobb lenne pláne, h semmi se történik veled így max kiégetnéd őket, aztán lenéznének.

Magaddal legyél el egyre jobban.

2019. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!