Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem nagyon van már ötletem...

Nem nagyon van már ötletem hogy mit tehetnék, tudnátok valami ötletet adni?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy kicsit talán gyerekesnek tűnhet a dolog bár ez benne is van hiszen 17 vagyok. Lényeg a lényeg van egy lány aki már közel 3 éve tetszik nekem és azóta nem tudok olyan napot felidézni amikor nem jutott eszembe. De hát neki mással van kapcsolata amit el is tudtam fogadni természetesen de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből sajnos nem sajnos a lány az osztálytársam így a kerülése is nehézkes. valahogyan azt érzem hogy vonz az aurája manapság nincs semmihez kedvem nem akarok kikelni az ágyamból sem de ott is olyan idegennek érzem magam és csak rá tudok gondolni és sajnos nincs egy olyan kapcsolatom se akivel ezt meg tudnám osztani, azaz bíznék benne annyira hogy megoszthassam vele ... valami ötlet hogy hogyan tudom kizárni őt ?

2019. szept. 6. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
És mióta van kapcsolata? Mi lenne ha elhívnád valahova és vele beszélnéd meg. Hátha szerencséd lesz. Ha meg elutasít és azt mondja semmi esélyed legalább le tudnád zárni. Bátraké a szerencse.
2019. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre való a pszichológus.

Nem szégyen.

2019. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából viszonylag rég óta van kapcsolata nagyjából 3 éve de biztosan nem tudom és nem akarnám azt hogy rosszul érezze magát. Lehet hogy megpróbálom azt hogy felkeresek egy szakembert
2019. szept. 7. 09:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Pszichológushoz mész mert tetszik egy lány és beszari vsgy elmondani neki? :) :) mi lesz veled ha komily problémáid lesznek édes kicsi szívem. :) szüleid nincsenek? Vagy barátaid? Uram atyám. Ha szerencséd van meg kapsz egy kis antipszichotikumot is a "panaszaidra". Világvege ami itt van. Szerinted a lany hozzámegy a barátjához? Előbb utóbb csak vége lesz.
2019. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért érezné rosszul magát a lány? Nem értem? Mert tetszik valakinek? Hacsak nem vagy a lochnesi szörny akkor ennek örülni szoktak a lányok. De igazad van. Mar 17 évesen add fel a vágyaid. Inkabb búlb el és nyafogj egy idegennek. Az nem szakember. Csak járt 3 évet a bölvsészszakra. Jézusom!
2019. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt az érzést barátom bizony úgy hívják szerelem és abból is a reménytelen "típusú". Érzelmileg kötődsz hozzá, fantáziálsz róla, elképzeled hogy ebben vagy abban a szituációban mit csinálna, mondana, szinte érzed, hogy megtörténik. Tulajdonképpen felruházod magadban olyan tulajdonságokkal amikkel lehet nem is rendelkezik. Észre sem veszed de te magad teszed saját magadat szerelmessé.
2019. szept. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kieg.: ha az osztálytársad akkor javasolok neked egy kis játékot. Képzelj egy szituációt, amikor történik valami egyszer, életszerű dolog ami az osztályban is megvalósulhat. Képzed el, hogy mit mondana, hogy nézne rád, mi lenne a reakciója - s mi az amit te szeretnél. Utána hozd létre a szituációt, s otthon vesd össze azt ami történt azzal amit elképzeltél.
2019. szept. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!