Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fóbiás OCD-sek, ti is gyakran...

Fóbiás OCD-sek, ti is gyakran féltek ettől?

Figyelt kérdés

Aki fél a baktériumoktól, fertőzésektől, mégis kénytelen a mindennapi életben teljesíteni, hogyan tud megnyugodni?

Egy fertőzéseket szállító autó állt meg velem szemben, amikor piros volt. Tele volt matricázva biohazard jelekkel, én pedig egy méterre álltam a zebrától, azóta az aznap viselt ruháimat nem mostam ki, és nem merek hozzájuk érni.

Szoktatok félni a szorongástól, ami a kitettség után következne?

Hogyan tudjátok ezt kezelni? Nem féltek, hogy megbolondultok, ha hozzá kell érnetek olyan tárgyakhoz, amikhez nem akartok? Még akkor is ha irracionális a félelem.


2019. szept. 9. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Megertelek. Nekem mas tipusu az ocd-m, de tudnod kell, h ezeket a gondolatokat a betegseged mondatja veled. Gondolj ugy ra, ezt az agyad beteg resze kepzeli csak.
2019. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nezd: arrol az autorol nem ment ra a baci a ruhadra, azok a bacik abban az autoban voltak, te vedve voltal a sajat autodban. :-)
2019. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!