Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon furcsa érzés futott át...

Nagyon furcsa érzés futott át rajtam. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdéshez válaszoltam és nem jót és erre a kérdező és egy másik válaszoló is lehurrogott.Vissza akartam válaszolni és már majdnem azt írtam, hogy dögölj meg! amikor valamilyen érzés átfutott rajtam. Szinte leírhatatlan, de megpróbálom. Egy pillanatra, mintha megvakultam volna és az egész testem megremegett. Végül nem írtam le, mert egyrészt vallásos vagyok és tudom, hopgy nagyon hamar dühbe gurulok...

Veletek is volt már ilyen? Mi ez az érzés?


2010. júl. 14. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak fáradt voltál. Vagy nagyon felhúztad magad a kérdésen és ezért de ne izgult biztos semmi komoly vagy lehet épp a melegtőll neked is az agyadra megy már lehet ez a nagy hőség :)
2010. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
belédnevelték, hogy ez rossz
2010. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a hőségtől nem hiszem, mert pont akkor amikor leakartam írni, hogy dögölj meg! megremegett az egész testem
2010. júl. 14. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
skizofrénia
2010. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
-.-
2010. júl. 15. 08:19
 6/6 anonim válasza:
Az Isten foglalkozik veled, mert látja benned a jó szándékot! Ezt csak hívők érthetik.
2010. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!