Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kigyógyulni a...

Hogy lehet kigyógyulni a kényszerbetegségből?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kigyógyulni a kényszerbetegségből gyógyszer nélkül? Azoknak a válaszára is kíváncsi vagyok. Akik régen ebben betegségben szenvedtek, sikerült kigyógyulni belőle. Előre köszönöm a válaszokat.

2019. szept. 14. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még félúton járok ebben, de ha leírod, h pontosan mik a kényszereid, szívesen segítek. Amúgy igen, meg lehet gyógyulni.
2019. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én gyógyszert kb félévig szedtem, utána lecsökkentették és teljesen elhagytam azóta terápiára járok ami nagyon sokat segít. Csakis orvos segítségével sikerülhet, és nagy akarat erővel! Nem gyógyultam meg teljesen, de rengeteget javult. Orvosi segítség nélkül csak folyamatosan romlik majd a beteg állapota.

F/15

2019. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!