Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Manna cseppről várok vélemén...

A Manna cseppről várok véleményeket, tapasztalatokat. Valóban hatásos?

Figyelt kérdés
15 éves lányom szorongással küzdd, ami fizikai tüneteket is okoz neki. Hasmenés, hasfájás, fáradtság. Gyógyszert nem akarok neki adni, ezért keresek valami természetes szorongás oldót. Pszichológusnál is jártunk, de nem hatásos a terápiája.
2019. szept. 20. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A Manna csepp egy komplex információs készítmény. A homeopátia és a Bach virágterápia elveire építve készítették el. A szer információkat juttat el a szervezet szabályozó rendszeréhez....


Ez egy semmit nem érő, homeopátiásnak csúfolt pénzlehúzó cucc. Ha valaki azt állítja, hogy hatásos, az valószínű beképzeli magának. Olvasd el leírást!! Épeszű ember ilyet nem vesz. Vannak hatásos, nem gyógyszernek minősülő gyógyhatású készítmények, gyógynövények stb, tehát nem ezek ellen vagyok.


Ha pedig testi tünetei vannak, akkor q tünetek enyhítésére igenis javallott a gyógyszer, emellett pedig mindenképp szakember segítségével a dolgok mélyére ásni.

2019. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem akarod, hogy gyógyszert szedjen, akkor legalább olyan nem gyógyszernek minősülő gyógyhatású készítményt válassz, ami hat is. Pl. Valeriana Relax.

De ha komoly tünetei vannak, akkor tényleg jobb lenne a gyógyszer.

2019. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Valerina pont, hogy sz*rt sem ér.
2019. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem segített a Valeriana. Természetesen a gyógyszer jobban segít, de amíg nem volt gyógyszerem, a Valeriana is enyhített a tüneteken.
2019. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedtél/szedsz?
2019. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Xanax és Citapram. Pánikbetegségre.
2019. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

A xanax meg ezektol nem gyogyulsz ki a panikbetegsegbol remelem tudod.

Kerdezo, te pedig okos vagy hogy nem akarsz ilyeneket adni egy kisgyereknek. Masik pszichoterapeuta kell, gyogynovenyek , lelki egyensuly es beke megtalalasa.

A szorongas okat kell megszuntetni ahhoz, hogy meggyogyuljon

2019. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hatásos lehet. Szerintem próbáljátok ki, nekem eddig majdnem az összes manna termék bejött, amit próbáltam.


Esetleg levendula és narancs olajat is használhattok, megnyugtat.

Minden este lefekvés előtt szoktam párologtatni, a levendula teljesen ellazít minket. Tehát merem ajánlani.

2019. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 K.Péter 76 válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld ki,ártani biztosan nem árt.De hatásos lehet a citromfű csepp,vagy az orbáncfű tea,és még sorolhatnám.Nagyon sokan küzdenek ezzel a betegséggel,én is.De mivel minden ember más,így nem is lehet egyértelműen kijelenteni,hogy kinek mi fog segíteni.Ezért megkérem a kommentelőket,hogy ne írjanak kizárólagos csodaszert,mert nincs olyan.Épp azért,mert mindenkire más hat.A gyógyszert semmi esetre sem ajánlom,mert csak letompít,és még betegebbé tesz,függővé tesz.Persze aki ebben látja csak a megoldást,az szedje nyugodtan.
2021. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is pár napja szedem a manna cseppet, reggel étkezés előtt fél órával veszem be egy kis ivóléba csepegtetve és én sokkal nyugodtabb vagyok tőle, én a pánikbetegségem miatt és sresszes napok miatt kezdtem el szedni és igen is jó, aki nem próbálta ne írkálja már a sok hülyeségét hogy szart sem ér stb, gyetekeim is kapják és ők is nyugodtabbak már

Merem ájánlani, persze ez is olyan mint más cseppek, valakinek segít valakinek nem, nállam be vált 🙏

2023. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!