Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez nem probléma?

Szerintetek ez nem probléma?

Figyelt kérdés
Szóval 15-18 éves koromig jártam gyerekpszichológushoz, akivel mielőtt (vagy az elején) elkezdtük a terápiát, lefektettük a cél kitűzéseket,hogy miket szeretnék elérni így magammal kapcsolatban leginkább. És ugye volt egy végpont,betöltöttem a 18-at és akkor talán még egy-kettő alkalom volt amíg jártam/járhattam. Tehát megvolt a keret, hogy meddig járhatok,és úgymond az út is megvolt előre. Most pedig hogy felnőtt pszichológushoz járok,semmi ilyen nem volt az elején,hogy célkitűzések, és időkeret se volt. Utóbbit még megértem, gondolom van olyan aki évekig jár,de az nem baj,hogy nincsenek így konkrét célok,hanem kicsit olyan érzésem van,mintha tengődnénk?

2019. szept. 20. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a pszichológussal megbeszélted már?
2019. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. szept. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!