Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kigyógyult valaki a szcientoló...

Kigyógyult valaki a szcientológiának köszönhetően a depresszióból?

Figyelt kérdés
depresszió, szcientológia

2013. szept. 16. 07:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi benéztem, első körben rossz helyre írtam a kulcsszavakat.
2013. szept. 16. 07:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről én nem hallottam.


(Off: Cseberből vederbe szerintem, de persze ez csak magánvélemény...)

2013. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd,hogy megkopasszanak...pont a típusodra utaznak.Megkapod a kiemelt figyelmet,aztán egyik tanfolyamról mehetsz a másikra,rengeteg pénzért.Ha fiatal vagy és képzett,pedig hamar külföldön találod magad,szintén tanfolyamokon ülve és rengeteget dolgoztatva,hogy teljesen clear legyél.És jogilag minden rendben lesz,mert egy rakás lemondó meg egyébb nyilatkozatot aláiratnak veled.Jobban jársz,ha keresel egy pszichoterápiãs csoportot,de ha nem,nagyon olvass utána,mielőtt belevágsz.
2013. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs belevágni a szcientológiába :-D Azért tettem fel a kérdést, mert ők nagyban reklámozzák magukról, hogy tudják a megoldást az élet problémáira, nehogy pszichiáterhez menj stb., ugyanakkor csak azt lehet róluk hallani, hogy tönkreteszik az embereket. Kíváncsi vagyok, van-e valaki ezen az oldalon, aki úgy gondolja, hogy neki a szcientológia segített és jobb lett az élete, amióta benne van (erősen kétlem...).
2013. szept. 16. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm,aki nagyon régóta dolgozik benne és teljesen elégedett az életével.Viszont ő nem az az érzelgős fajta és nem lehet kihasználni.Nem beszél a belső ügyekről,gyereke nincs.Szerintem a végén nem jár ezzel jól.
2013. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi? :D Nem, általában a szcientológia miatt estek depresszióba...
2013. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szcientológia megoldása a depresszióra, hogy lefoglalják az embert. Sok tanfolyam, sok meló, és egymás dicsérése. Ha valaki éjjel nappal dolgozik, és a szabadidejében meg azt mondják neki hogy milyen fasza az élete, és megmenekülünk az UFO-któl, akkor nem lesz depis. Mert van célja és motivációja, és teendője.


Személy szerint messzire elkerülök mindenkit akiről kiderül hogy szcientológus. Egy percig nem maradnék a közelében.

2013. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!