Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok? Mi van velem?

Normális vagyok? Mi van velem?

Figyelt kérdés

Félek úgy enni ha tudom hogy nem mostam kezet

Ez a dolog mar ilyen mániákussá alakult

Felek a vegyszerektől hogy a szemembe megy

Mindig a szívemmel foglalkozik hogy dobog e. Ha azt érzem hogy lassan ver akkor megijedek es elkezd verni

Nem merek kirakni képet magamról Facebookra mert mindig azzal foglalkozok hogy más mit mond

Mindig a múlt erdekel hogy mi volt egy éve ugyan abban az idő pontban például

Nagyjából ennyi de mé vannak dolgok



2017. okt. 20. 06:52
 1/5 A kérdező kommentje:

A fontosabb dátumokra mindig Emlekszek

Évek múlva is

2017. okt. 20. 06:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kis kényszerneurózis nem a világ, attól még lehetsz normális.
2017. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy te és a környezeted mennyire tud ezekkel együtt élni. Ha nem zavar, akkor egészségedre. (A facebookra nem pakolsz képeket, evés előtt kezet mosol. Ezek pozitívak)

Ha zavar, akkor menj dokihoz. Megsúgom: ha kérdés, hogy dobog-e a szíved, akkor dobog (Ha nem, azt úgy is észreveszed)

2017. okt. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem dobogna a szíved, akkor halott lennél, szóval ezzel nem kell foglalkozni. Egy pipa. Nekem nincs is fakebuk profilom, egy gonddal kevesebb, pipa. Evés előtt meg kezet kell mosni, ez is rendben van. A többi dolgodat is hasonlóan lazán kezeld.
2017. okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen mániákussá alakult szokásaim, csak másfélék.

Én is mindig félek, hogy mi van ha egyszer csak megáll a szívem. De próbálok inkább nem erre gondolni, ha meg akar állni, sajnos úgyse tudsz mit tenni ellene.

Én a szemüvegemet nem használom és nem is használtam soha, mert féltem, hogy mit gondolnak mások így a kinézetemről, illetve rettegtem, hogy elesek vagy ilyesmi, és összetörik, és belefúródnak a szemembe a szilánkok.

A képfeltöltéssel én is ugyanígy vagyok, ezért általában nem rakok fel képet magamról.

Én is nagyon sokat rágódom a múlton, de én inkább úgy, hogy egy adott dolgot hogyan másképp kellett volna csinálni, és ezen őrlődök, hogy miért nem úgy csináltam, miért nem azt mondtam, stb. Én is sokszor nagyon fura dolgokra emlékszem pontosan, amik nem értem, miért maradtak meg ennyire.

A jelentőségteljes dolgok dátumaira meg szerintem sokan emlékeznek, evvel nincs gond.

2017. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!