Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáteremről szeretnék...

A pszichiáteremről szeretnék kérdezni? Szerintetek ez mennyire normalis vagy nem?

Figyelt kérdés

Kicsit túltoltam az életem/éjszaka munka,nappal is,mellette felső oktatás,és versenyszerű sport.Így kb.minden visszaütött lelkileg és testileg is.Krónikus fájdalom,ami nem nagyon akar elmúlni,fájdalomtól pedig szorongás,kilátástalanság...de ez hosszú,nem lényeg csak 1 apró info./

Na de,pár példa a szakemberről.

Egyszer megölelt amit nem nagyon tudtam hova tenni. Vgyis 2szer.Bocs.de akkor csak félig.

Szeretné ha tegezném.Nem fogom.nem megy.vgy csak nem akarom.Ő szerinte terapeuta és páciens között is lehet egy teljes normális emberi kapcsolat,-persze nyilván,-de vhol inkább lassan kezdem azt érezni,h birtokolni akar. Bemagyarázz dolgokat ami nem is igaz. Pl bántalmazott 1 férfi szexuálisan nem olyan rég-Én teljesen lefagytam meg minden.De nyilván a mechanikai ingerek hatására bki elélvezett vna,ha nem hagyja abba a férfi.A pszichiáter szerint,nem történt volna meg,ha nem akartam vna, vhol a lelki világom legmélyén!! Ez már a wtf kategoria vlt Nálam...ilyenek.sok mindent bemagyarázz ami nem igaz,Én meg annyira adnék az Ö szavara h teljesen levisz mélyre.durva.Nem 1 félisten amugy,nem ertem magamat sem.

Arrol nem beszélve nemtudom mennyire normalis az,h a pszichoterapiak utan sose nyugszom meg hanem sokkal de sokkal zaklatotabb vgyk,hetekig!!a barataim is unjak.en nem alszom es folyamatosan a faszsagain porgok.

Mar van,h nem is birom osszeszedni magam.hanyingerem van az egesztol.oke h felzaklat egy terapia de nem normalis szerintem h ezt valtja ki belolem...kicsit azt erzem az a celja h megbetegitsen aztan azt mondja na neki vlt igaza vmi.hulye diagnozisba pl.

Teruletileg hozza vgyk illetekes,de egyebkent 1x fogadtak masik keruletbe,de mondta is az a pszic.h Ő most csak egy kiskapu vlt...na ott konkrétan csak mondtam és mondtam,a pali levegőt se tudott venni.fuuu mindent kiadtam magambol amit ennel a masiknal nemtudtam-pedig elvileg nagyon jo...jah hat abba maximum h rohadt jol kerdezz...de amugy.egy roncs lettem lelkileg...-szóval megkönnyebültem a masiknal.Jo erzes vlt eljonni.Ennel akihez meg jarok,mindig nagyobb teherrel tavozom,es mar elvesztenek a barataim.en is elvesztettem magamat.en egy nagyon vigyori csaj vltm a fajdalmaimat leszamitva,kis duracell nyuszi.na ebbol semmi nem maradt...jah es a kedvencem h te vedd be ezt vgy azt mert sose leszel jobban.kosz szepen.itt biztatom magam h jol leszek,erre ez.Jah meg olyanok,h Ő félt,h szivinfarktust kapok vgy vmilyen rákos betegségem. Na kosz ezutan ha nem is akartam ettol felni,most mar joggal fogok.eszmeletlen.

Meg amugy nyugodtan hivjam ha baj van.szoktunk beszelni de az se segitett.mar inkabb o lesz az utolso akinek szolok.Bocsi az ékezet nélküliségért.

Az életmódomat pedig igyekszem helyretenni.magamtól!!!legalább alvás ügyileg.

Amugy egyik percebe ezt mondja másikba azt.Egy kedves baratnőm mondta,h 1 pszichiáter ne váltogassa a véleményét,mint más a bugyiját. Ezen sirtam.



2018. jún. 13. 08:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocs.kérdőjel helyett felkiáltó jel,a kérdés első mondatánál!;)mielőtt vki beleköt. ;)
2018. jún. 13. 08:48
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés? Ha jól vettem ki a szövegből, máshová kezdtél el járni. Jól tetted.
2018. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jah meg olyanok,h Te gyerek vgy és fel kell nőnöd.jesszus.a haziorvosom mondta is,h olyan fiatal vgyk-23 éves-,hogy ráérek még. Amugy Nálam a gyerekesség annyit jelent,h nagyon tudom értékelni a jó dolgokat,és kb 5x jobban értékelek mindent.persze Te ezt se csinald hiszen az már hipománia. Hol ott nem. Így mar konkrétan,nem merek örülni semminek,és mikor megtenném,akkor gyorsan visszaveszek a jó kedvemből,vgy abból,h most épp jól érzem magam és táncolok vgy hasonló,mert az ugrik be,h a pszichiáterem szerint ez kóros???!!! És igy inkabb ha végre nincs fájdalmam,és jól ereznem magam,akkor is észbe kapok,és letompitom magam.na ez a nem normalis,es h vihet el idaig egy pszichoterapeuta?nem értem. Imádom a Gru-t.na pl mar nem mertem megvenni a boltba a Minionos polot,mert jaj az gyerekes és Te nöjj fel.ez mi?atyaég.ezen is sokat agyalok éjjelente,és nem alszom. Totál eltűntem. Szeretném visszakapni önmagam!...ilyenek...és még sorolhatnám! Jo lenne a traumakat is feldolgozni egy szakemberrel de igy?meg a vegen megint a fejemhez vagja h mindenrol te tehetsz.a haziorvosom mondta is,h ki ez Csernus?
2018. jún. 13. 09:01
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik szakembert! (valóban Csernussal van dolgod?)
2018. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hali.Köszi a valaszt.Nem jarok máshoz,az első pszichiaterhez jarok-akit elsonek emlitettem-,csak 1x voltam másnál! De jelenleg még az elsőhöz járok,akiről a kérdés szól,h ez normális-e amiket csinál,amiket mond,amiket kivált belőlem?vagy velem van a baj?vgy a Nővel=pszichiáter?! Szóval még sajnos az elsőhöz járok,de akkor ezek szerint valtanom kéne?! Nem velem van a baj,h itt lassan megkattanok a terapiatol?olyan dolgokkal vgyk diagnosztizalva ami egy orvosnak se jutna eszebe...a haziorvosom 17 eves korom ota ismer-sajnos tul jol is,nagyon sokat jarok hozza-es neki se jutna ilyen eszebe,mint ennek a Nőnek.de en meg hulye vgyk h elhiszen.es mar teljesen elzarkoztam a kulvilagtol mert azthiszem velem van a baj.mar a fel egeszsegugyet vegig jartam,de a fajdalmam vhogy nem mulik.szerintem servem van vgy nemtudom.de kb leszarjak.. Persze a kedves pszichiater serint miattam nem haladunk mert h en mindent elztasitok.terapiat gyogyszert mindent....vicc.amugy beszedtem 1 antipszhihotikumot.hal isten nem lettem tole hulye.a neuropatias fajdalmam nem szunt meg.ugyh ennyit errol.persze tolja a butasagait,h szedjek be mast.nem fogok.koszi a valaszt es bocsi ha kicsit felre ertheto vlt a kerdes!!
2018. jún. 13. 09:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Valts!
2018. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Huuuhh!! Azta. Köszi skacok.esküszöm máris jobban érzem magam.akkor nem velem van a baj.Nem amugy nem Csernus.de gondolom ez csak ilyen ironikus kerdes vlt. :)!

Na es negegy kerdes.h eputsem vissza magam?pl ez a gyerekes dolog.vmi hulyr megfelelsi kenyszerem lehet a szakember fele.a kedvencem h amikor nem akartam bevenni semmit,kizoltr h en mindenki ellen lazadok,meg a kedves baratom ellen is,aki szinten orvos.na meg h oszichesen erzelmileg labilis vgyk,kulonben nem lennek ott nala.Oke.Allright.Meg vmi?en nem tartom annak magam.es hal isten mas sem.kb mint vmi kis Buddha.eleg gaz h igy leirnak.meg gazabb h kepes vgyk elhinni es nem.birok felallni ebbol es a vege az lesz h na O megmondta.meg persze a zartosztalyos fenyegetese is vicces.mikor csak pihenni akartam mert vegkimerules vlt teljesen,de a szomszed 3 napja ugy hallgatta a tvt h az egesz lepcsohaz zengett....fuldugoval se vlt kellemes.es persze h pattanasig feszul az idegrendszered ha epp van x napod,h pihenj de az oreg nenitol nem tudsz.oke idos.beteg stb.de na....mas hulyesege miatt foleg ne en keruljek mar zart osztalyra.bar emlekszem elmindtam a problemaim anno.h szar csaladi helyzet stb.kb se anyam se apam.senkire nem szamithatok-jah de!:)a baratokra :)!!❤,erre mondta h menjek Tunderhegyre majd ott megerositenek.vicces vlt.ez vlt a 2.terapian...

2018. jún. 13. 09:36
 8/18 A kérdező kommentje:
Persze vlt h segitett de elegge a rosszabb iranyba billen a merleg nyelve.az meg rekord h mar tobb mint 1 eve birtam nala.vlt akit otthagytam 1 honap utan.mondvan minek akarok en 5osokkel tanulni,miert nem elegszem meg a 2sekkel,ugyse kapok osztindijat,ne stresszeljek ha nem 5os vmi vgy 4es.hat na.vannak erdekes dolgaik.bar az meg pszichologus vlt.nem pszichiater.
2018. jún. 13. 10:02
 9/18 szenes43 ***** válasza:
73%
Én is járok egy alapítvány pszichológusához. 4 év alatt mióta odajárok a mostani a 3. vagy a 4. pszichológus akihez besoroltak. Odamentem párhét múltán áthelyezték,jött egy másik azt mondja ha sűrűbben szeretnék járni most jött egy kolléganő,hát átmenetem ahhoz. Az idén abból is vezetőt csináltak a központban s ő elvállalta mert neki szakmai előrelépés. Most ismét kaptam egyet 1x vagy 2x beszélgettünk.majd megyek 3x ra. Miért? Mert ingyen van és kb.50 percet csak rám figyel,néha kérdez.Nálam egy kritérium van! soha sem jövök úgy el hogy bennem maradt valami kérdés és azon agyalok. Magamról beszélek de én annyi alternatív gyógyászati tanfolyamot kijártam régebben,és némileg jártas vagyok az ezotériában is hogy megtartom a kis előadásomat és elbúcsúzunk. Én teljesen könnyen,minden terhet lerakva.
2018. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Küldj egy képet magadról privátban, megmondom hogy segíts magadon.
2018. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!