Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor idegen emberek csak...

Amikor idegen emberek csak ùgy ràm néznek, vagy kérdeznek valamit spontàn tõlem, azonnal zavarba jövök, ez mi lehet nàlam?

Figyelt kérdés

Olyan hatàrozatlan szoktam lenni,hogy amikor tudok beszélgetni szorongva valakivel,nem a sajàt természetes hangomat hasznàlom hanem a tutyi mutyi "bocsànat hogy élek"megalàzkodò hangot.

Ha itthon vannak az udvaron,nem merek lemenni,csak akkor ha bementek a lakàsba és üres az udvar.

Szerintetek ez milyen pszichés baj és hogyan lehetne ezen segìteni?

Teljesen bekorlàtozza az életemet,nem merek nyitni màsok felé!

Hàlàs lennék a hozzàszòlàsokért!


2019. okt. 2. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Introvertát vagy egy kis szociális fóbiával én is ilyen vagyok , nekem egyik se "múlt el" a introvertáltság ugyan olyan szintű maradt viszont szociális fóbián tudsz változtatni. El kell határozni magad időnként olyanokat csinálni amit nem szoktál pl most lemész a többiekhez és ha szarul vagy azt mondod hg fáradt vagy és ledölsz ennyi. Nem szabad erőltetni de próbálkozni kell. Én addig jutottam hogy ismerősök körében ezt már nem csinálom de pl ha tesóm barátnője jön beülök a szobámba valamit csinálni.
2019. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* ha van kérdésed írj :D
2019. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!