Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez már depresszió?

Szerintetek ez már depresszió?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap elsirom magam, mert tudom hogy selejt ember vagyok és ha meghalnak a szüleim akkor egyedül fogom leélni a maradék ócska életemet. Minden egyes nap akaratlanul előjön a fejemben és nem tudok ellene mit tenni. 24/F
2019. okt. 6. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy szakemberhez, gyorsan. Pszichiáterhez, és ne kispályást keress, hanem olyat, aki nemcsak gyógyszerekkel töm, hanem azt is megkeresi, hogy miért félsz ennyire a veszteségektől. Sőt: főleg az utóbbit.
2019. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichoterapeutát keress fel.
2019. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, tűz ki célt, hogy lefogysz, izmosodsz stb. Lényeg, hogy tüzz ki valami célt, amire büszke lehetsz. Hidd el elfognak tűnni ezek a gondolatok.
2019. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, annak tűnik. Mit tudsz ellene tenni, hogy ne így legyen? Ismerkedni lányokkal, jobb munkahelyet találni, hobbit keresni, stb?

Ha gondolod írhatsz nekem, én is depresszióval küzdök már egy jó ideje és nagyon kevés ember van aki meg tudja érteni, hogy ez milyen..

2019. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!