Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám élvezni a...

Hogyan tudnám élvezni a pillanatot és a mának élni?

Figyelt kérdés
Egy olyan családból származom ahol mindig hajtják a pénzt, és ezt az életvitelt én is átvettem mert semmi más példa nem volt elöttem. 2 munkahelyem van és egyetemre járok ami teljesen kikészített mára, amire most rádöbbentem. Tudom hogy ezt nem folytathatom így többek között azért mert már 2 kapcsolatom is feltehetöen ezért romlott meg és ment tönkre. Most elindultam a változás útján és eddig is próbáltam elengedni magam, nagyon szerettem volna, de nem ment. Mégis hogyan tudnám elengedni magam?

#elengedés #mának élni #élvezni a pillanatot
2019. okt. 7. 03:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak és kizárólag agyban dől el.

Nem tudom, hogy ilyennel érdemes-e szakemberhez fordulni, ha már kapcsolataidat tette tönkre, akkor lehet...


Nálam amúgy az volt a baj, hogy mindig a következő dolgomra gondoltam amit csinálni fogok, nem pedig arra amit épp csinálok. Én felismertem, hogy ez probléma és próbálok koncentrálni, hogy ne így legyen.

Amúgy lehet hülyén hangzik de én nagyon sok erről szóló idézetet meg bölcsességet olvasok és nekem azok sokat segítenek.

2019. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!