Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy érzitek magatokat most...

Hogy érzitek magatokat most lelkileg? Van ami nyomaszt titeket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 7. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségem nyomaszt. Azt hiszem mindig, hogy beteg vagyok.
2019. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
PTSD-vel küzdök,depresszióval keverve. Tehát nem csak most de mindennap pánikrohamaim vannak,rémálmaim a traumatikus élményektől,éjjelente felriadok, öngyilkos gondolataim vannak,volt már öngyilkossági kísérletem is,egyszóval mindenhogy rosszul. Egyfolytában idegeskedek, alig eszem,iszom. A pánikrohamaim pedig egyre erősebbek. Volt hogy majdnem elájultam.
2019. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hetekben járó terhes vagyok, aggódom, hogy rendben menjen majd a szülés, egészséges legyen a baba. Nyomaszt, hogy kezdő anyukaként hogyan fogom ellátni majd a feladataimat, nagyon sok ismeretlen dolog előtt állok, emiatt ideges vagyok.
2019. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 talán hipohonder vagy. Nyugi, ha valami komoly bajod lesz biztosan ki derül.


#2 én is az vagyok, volt, hogy utcára sem tudtam menni, és sokszor volt, hogy az ájulás kerülgetett, de nem fogsz elájulni nyugi.


#3 Nem sokmindent tudok ehhez fűzni, de, ha szeretni fogod a gyermeked és lesz türelmed biztosan jó anya leszel.

2019. okt. 7. 14:55
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! :) És neked kérdező van ami nyomaszt?
2019. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#2 ezek talán segíthetnek egy kicsit : [link]

[link]

2019. okt. 7. 14:59
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem az egész életem nyomaszt.. a depresszióból sose fogok kigyogyulni es egyedül érzem magam a problemaimmal.
2019. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Anyagi gondok, de remélem hamar megoldódnak.

Meg a jövővel kapcsolatban vannak kétségeim (18 vagyok) nem tudom mi akarok lenni. De én eleve olyan típus vagyok, hogy, ha nincs min aggódni, akkor azon aggódom. Köszi, hogy kérdezted.

2019. okt. 7. 15:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy a depresszióból nem lehet kigyógyulni ne aggódj. Ennek pont az a lényege, hogy egyedül érezd magad és, hogy úgy érezd kilátástalan a helyzeted. Ha van esélyed próbálj ki valami újat és a környezetváltozás is általában jót tesz. Egyébként mint látod nem vagy egyedül.
2019. okt. 7. 15:04
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi gondok sosem tartanak örökké, ha eleget teszel érte, akkor rendbe jönnek a dolgok! :)
2019. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!