Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tartós szingli lét okozhat...

A tartós szingli lét okozhat depressziót?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy mindenem megvan,sőt eljárogatok néha prostituálthoz is,ha épp a fizikai szüksègleteim akarom kielégíteni,viszont szerelmes,normális párkapcsolatom durván 3 éve nem volt,ez okozhat szerintetek depressziv hangulatot?

27/F


2019. okt. 8. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az embernek érzelmi kapcsolatokra is szüksége van.
2019. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fontos tudni, hogy te mit gondolsz erről?
2019. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nem ha egyszer mindenem megvan, nincs egészségbeli problémám akkor miért lennék depressziós?


Különben is normális párkapcsolatra a mai nők nagy százaléka képtelen sőt nem sokkal külömböznek egy prostitól:D


Szerintem éld az életed úgy ahogy eddig, ha nem akarsz nagy gondot a nyakadra. Egy nővel k..va sok probléma van szerintem egy kapcsolatban!


Mindig lesni a kivánságait, megfelelni neki 100%-ik, tegyed meg a lehetetlen is mert ő nő stb stb.


Majd szerintem később állapodj meg, ha megszeretnél.


Én 1 éve szingli vagyok, de nekem más okom van rá amiért nincs és kb most vagyok a legboldogabb...eddig mindig volt pedig párkapcsolatom.


26f

2019. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
7 éve vagyok szingli, se szex, se párkapcsolat, de nálam szerintem fordítva van. Nem azért vagyok depressziós, mert egyedül vagyok, hanem azért vagyok egyedül mert évek óta depressziós vagyok. (szorongás, pánik, szocfóbia) Volt 1 lány akinek mostanába tetszettem, én észre se vettem, haverok mondták. de egyszerűen nem ment a dolog. Ha eljártam egy koncertre, vagy haverokkal összeülni, akkor is mindig az volt a vágyam, hogy mikor lehetek végre otthon egyedül.
2019. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!