Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rátok hogyan hat a frontin?...

Rátok hogyan hat a frontin? Mennyi idő után érzitek, hogy elkezdett hatni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
hatásidő kb fél óra. És egy enyhe leszarom érzetet generál. Kb 0,5-3 órában legjobb a hatásfoka. 3. óra utána lecsökken nagyon gyorsan. 0,5 ös ritkán szedve. Ha folyamatosan vagy sűrűn szeded akkor más a dolog, mivel eléggé hamar hozzá lehet szokni.
2019. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leesik tőle a vérnyomásom és álmos leszek. Van, hogy annyira leesik, hogy rosszul leszek. Ezen kívül durva izomrangasokat okozott. Ez egy drog ami semmire nem jó. Hála az égnek már leszoktam róla. Mert egy idő után aludni sem tudtam tőle.
2019. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 írja. Én ha esze be veszem kb reggel is mosott sz-r vagyok . Pedig a legkisebbet szedem alkalmankènt
2019. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 1-2 mg-ot veszek be azt szinte meg sem érzem. Ahhoz hogy kiüssem magam legalább 4-5 mg kell. Ilyenkor általában bealszok fél órán belül, de ha már nagyon rajta vagyok a cuccon napi 30 mg is lemegy.
2019. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem minimum kell egy másfél-két óra, hogy hasson
2019. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alkalmanként 0,25 esetleg 0,5 mg.

40-80 perc múlva érzem a hatását. Csak alváshoz kell.

Ha több napig rosszabbul alszom, akkor veszek be 0,5-öt, de csak úgy, ha másnap reggel nem kell mennem sehova, mert eléggé mosottszar vagyok tőle.

2019. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!