Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek mi segített, hogy...

Nektek mi segített, hogy jobban lássátok a világot?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs túl pozitív világ meglátásom. Barátnőm másik városban tanul, sok barátom nincs. A munkámat nem túlságosan szeretem ezért mellette levelezőn egyetemen tanulok, de erre rámegy az összes szabim, ez se sokat segít. Másik nagy "szerelmem" még az autók, de nem sikerült olyan jó példányt venni régebben így mindig szépítgetném/javítgatnám de az soha nem olyan egyszerű mint kellene. :D Amit így utoljára hagytam, az egészségem se az igazi migrénes vagyok szóval csomó dolgot már nem eszek ezzel is csökkentve a rosszulléteim számát. Őszintén nincs valami túl jó világszemléletem jelenleg, valami ötlet, tipp hogyan lehetne jobb?
2019. okt. 10. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Sportolj. Egy jó másfél órás izzasztó edzés után nézd meg a világszemléleted. Iktasd be heti 3x, de persze csak amennyi jól esik.
2019. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!