Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi miatt érzem magamat így?

Mi miatt érzem magamat így?

Figyelt kérdés

Az van, hogy pár hete kezdődött nálam ez a furcsa dolog. Hirtelen az agyam egyet kattan, es olyan rosszul kezdem magam erezni. A tunetek koze sorolhato szedules, heves pulzus, félelemérzet, halálfélelem,nem fogok fel semmit a kulvilag torteneseibol. Az agyamban furcsa képek kezdenek megjelenni, mintha emlekek tornenek fel, de nem tudom oket hova tenni, ettol meg idegesebb szoktam lenni. Mostanaban egy nap tobbszor is ram tor ez a roham, es borzasztoan felek. Multkor a hivatalban jott ram, nem is emlekszem mi tortent korulottem. Van tippetek mi lehet ez es mitol alakult ki?

23/n



2019. okt. 13. 22:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es kozben remegek, fazom, a vernyomasom az egekben.
2019. okt. 13. 22:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Nála ezek este-éjszaka jönnek elő.

Mondjuk én nem látok előbukkanó emlékeket.

Ez ilyen pánik jellegű dolog.

2019. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valamilyen pánikbetegség szerintem, de egy vérvételt is lehetne kérni a háziorvostól. Az eredmény után pedig majd tovább utal egy másik szakorvoshoz. Arra visszatérve, hogy mitől alakult ki, sokféle oka lehet, gyerekkori dolgok, traumák, ilyesmik.
2019. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!