Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Motiválatlannak/ kedvtelennek...

Motiválatlannak/ kedvtelennek érzem magamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje úgy érzem, hogy sehová sem haladok, semmi nem okoz hosszú távon örömöt sem. Próbáltam változtatni, sokkal több programot csinálok (előtte otthonülő voltam), sportolok, van hobbi tevékenységem, jobban figyelek a megjelenésemre, de még is olyan sivárnak érzem az életem. Ami igazán fel tudja dobni a napomat, ha az a férfi aki tetszik, valami olyat tesz vagy mond, amitől úgy érzem, van értelme reménykedni (kettőnkben). Nem vagyok belé szerelmes, szóval nem hiszem hogy ő az oka a lehangoltságomnak.

Folyton ingerlékeny vagyok, ilyen az alaptermészetem, de most rosszabb mint korábban. Sok mindenen megsértődöm, amin tudom hogy nem kéne. Mindenkivel kedves vagyok, nevetek, viccelődöm, érdeklődöm, de belül olyan semmilyennek érzem magamat.


2017. jún. 21. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Hány éves vagy? Vannak barátaid, akikkwl erről tudnál beszélgetni? Vagy talán a magány beszél belőled, mikor sivárnak érzed az életed? Szerintem az segítene, ha produktívabb dolgokat csinálnál, amiben sikerélményed lenne és mások is elismernének, jobb lenne a kedved, az biztos. Keress új barátokat. És ha ennyire jól esik annak a bizonyos férfinak a közelsége és bókjai, akkor próbálj vele is bensőségesebb kapcsolatot kialakítani, de ne hagyd, hogy csak ő álljon a boldogságod középpontjában, inkább elégedj meg magaddal.
2017. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.32 éves vagyok. Szerencsére vannak barátaim, akiknek el tudom mondani az érzéseimet. Mindig csak azt mondják, olyan csinos vagyok, kéne nekem egy pasi. Csak én mindig is azt gondoltam, nem jó, ha valaki csak egy másik személlyel tudja jól érezni magát, vagy a párkapcsolatától várja, hogy boldoggá tegye. Ettől függetlenül igaz, hogy gyakorlatilag csak ez hiányzik az életemből: jó állásom van, csodás barátaim és családom, nincs anyagi terhem(hitel), önálló/független vagyok, egészségem is rendben.
2017. jún. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!