Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre többször "kummogok" (adok ki magamból hangokat) és sajnos egyre hangosabban és nem is tudom nagyon már kordában tartani. Illetve ilyenkor fennakad a szemem és valamikor a légzést is kihagyom. Ez már mentális betegség?

Figyelt kérdés
Ez valami mentális betegség? Szorogásom is van sajnos
2019. okt. 14. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Öregszünk, komám, öregszünk.
2019. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ez lehet az epilepszia egyik tünete is amúgy.
2019. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25
2019. okt. 14. 21:45
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ez ilyen tikkelésnek tűnik.
2019. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elvileg a magunkban beszélés jó mentális állapotra és magas int-re utalnak, legalábbis a hangok ezt mondták a fejemben, orvossal vigyázz, mert nekem is mondta, ha olyan tudja meg bezárnak. na jó nekem nincsenek is hangok a fejemben, hmm vagy mégis, na most tuti összezavartalak.
2019. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem sincsenek hangok a fejemben és ez anno tikkelés volt a halk "kummogás" de akkor ez már lehet ezzé nőtte ki magát.
2019. okt. 15. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!