Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól (Anafralin)...

Antidepresszánstól (Anafralin) orgazmus zavar?

Figyelt kérdés
Kényszeres tünetekre kaptam ezt a gyógyszert 3 hete. 75 mg-ot szedek,s mióta használom, képtelen vagyok elélvezni. Szexet kívánom, eljutok "peremig", s ott kifullad. Eddig minden szex alatt 5-6 orgazmusom volt, most magamnak sem tudom megcsinálni. Valaki járt már így? N
2019. okt. 16. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet h orgazmus kenyszerre kaptad?
2019. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, ellenőrizgetős kényszerre, meg enyhe depresszióra. Szexszel, orgazmussal sosem volt bajom, mindig jó volt. :(
2019. okt. 16. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Sokszor volt már ilyen kérdés. Kényszerbetegségben azt kell eldönteni, hogy mi a fontosabb. Az orgazmusok tömkelege, vagy a tűrhető közérzet. A kettő együtt nem megy.
2019. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem ritka mellekhatas. Kerdezd meg a dokit, hogy nem tudnatok-e lecserelni ez a problema miatt. Persze rizikos, ha ez hat, mert nem tudni, hogy a masik bevalik-e. De az sem allapot, hogy igy meg orgazmus zavart idez elo. :(
2019. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :(
2019. okt. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!