Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek a saját gondolata...

Nagyon félek a saját gondolataimtól. Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Teljesen normális 18 éves srác vagyok, sportolok, soha-sem bántalmaztak, mindig nagyon jó kapcsolatom volt a szüleimmel, és az átlagnál sokkal-sokkal jobb kedvem van és volt mindig is. Ezért a környezetem is nagyon szeret, sok barátom van. Idén szeptemberben elkezdtem az egyetemet és kicsit belerokkantam, egyedül járok minden nap és nem ismerek senkit ott. Eddig azt hittem, hogy ez nem baj, de talán ez lehet a gond forrása.

Az egész akkor kezdődöttamikor a barátnőmmel megnéztünk egy videót a 444-től a darnozseli gyilkosról, aztán pedig még egyet magyar sorozatgyilkosokról. Ez után elindultak a gondolatiam, pontosan ezek, ebben a sorrendben:

-Mi van, ha bárki csak igy bekattanhat?

-Mi van ,ha én is?

-Ezután egyből valamiért elképzeltem ahogyan egy késsel leszúrom.

Annyira félek ettől a gondolattól azóta, rettegek amikor eszembe jut(kb. minden perceben, van hogy annyira nem érint durván, máskor meg remeg a kezem, és félek) Nem értem hogy hogyan fordulhatott meg ilyen az eszembe, soha nem tudnék ártani senkinek főleg nem azoknak akik ennyire fontosak nekem. De mindig bennem van, hogy akkor ez miért jutott eszembe. Amikor a családommal vagyok vagy a barátaimmal(max. heti egyszer beülönk valahova sörözni, mert hát ők nem jöttek egyetemre) akkor nem erre járnak a gondolataim, de mivel sokat vagyok egyedül(pl. egyetem) ezért akaratlanul is eszembe jut ez a hülyeség.

Valaki, aki tapasztalt már ilyet vagy szakértő esetleg, kérem mondja el, hogy mi bajom van.



2019. okt. 21. 09:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veled?
2023. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!