Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder társaim, ti most...

Hipochonder társaim, ti most épp milyen betegségtől féltek?

Figyelt kérdés
Én egy pár hónapja attól tartok, hogy sclerosis multiplexem van, mostanában azt is gondoltam, hogy limfómás vagyok, de a leukémia is megfordul gyakran a fejemben.
2019. okt. 24. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem rengeteg pénzem is elment a kivizsgálásokra, mert a mindennel az orvoshoz szaladós típus vagyok :(
2019. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A limfóma-fóbia nálam nagyon durva volt. Olvastam egy cikket vagy akármit erről a betegségről és utána annyira rápörögtem, hogy 2 hétig nyilalltak a nyirokcsomóim a nyakamban. Legalábbis azt éreztem.
2019. nov. 13. 10:44
 13/18 anonim ***** válasza:

:( Ismerős..

Nekem most megint nagyon rossz időszakon van, dolgozni is alig bírok, nem megy a koncentráció.

2019. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Most mi a bajod?
2019. nov. 14. 13:40
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez a szájüregi daganat... fáj a nyelvem alatt és kisugárzik a fülembe. De csak a baloldalt.

Nem értem, már több hónapja érzem és csak az utóbbi napokban pörögtem rá, egyik percben nyugtatom magam hogy hipochonderkedem csak, a másikban bőgni tudnék hogy de ez most tuti..

2019. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Te amúgy az orvoshoz szaladgálós vagy, vagy a magadban szenvedős?
2019. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Attól függ. Háziorvoshoz nem szeretek már menni, mert legyint egyet és a pánikra fogja. Pl. a szédülésemmel hónapok óta nem voltam orvosnál és csak ma jutottam el a neurológushoz. Ő is kérdezte, hogy ideges típus vagyok-e...

Még a szemész is ilyet kérdez. Már kezdek magamon röhögni.

2019. nov. 14. 14:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem az agyvérzés, stroke🥺🥺
2021. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!