Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Krónikus gyűjtögető vagyok....

Krónikus gyűjtögető vagyok. Könyvek, ruhák, kacatok, emlékek. Nagyon nehezen tudok megszabadulni bármitől. Hogyan lehetne változtatni ezen?

Figyelt kérdés

#krónikus-gyűjtögető
2019. okt. 26. 19:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm. Megfogadom, hogy minden héten egy zsák cuccot kiszanálok, hátha elfogy előbb-utóbb.
2019. nov. 1. 20:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hogy megy a heti egy zsák?

Lehet ebben vmi, hogy nem tud az ember a múlttól elszakadni,de nem is értem miért kéne!? Hozzánk tartoznak azok is!

Nekem is gondom van ezzel, pedig nincs bajom a jelennel. Költözés előtt állunk és ehhez vannak nagy reményeim, hogy na majd most sikerülni fog, minimálra törekszem. "Szerencsére" itt tudom hagyni a dolgaim. Itt majd később is ráérek és akkor már nyilván könnyebb is lesz szelektálni.

Én azt nem értem hogy tudtad ilyen könnyen leírni, hogy oké kidobok heti egy zsák cuccot. Nem pont ez a baj, hogy nagyjából képtelen vagy rá? Nálam legalábbis sajnos ez van. De remélem a fent leírt terv sikerülni fog.:)

2020. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megy ilyen könnyen. Halogatom... Most nem érek rá. - De mikor fogok?
2020. febr. 9. 07:43
 14/17 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia!!!
2020. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a pszichoterápia megoldás...
2020. febr. 17. 23:24
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Végig kell gondolni, mi az, amihez az elmúlt 1 évben hozzányúltál, amit elővettél, szükséged volt rá. Amit nem, az kuka. Ilyen egyszerű. Mindig ezt kell elismételned magadnak.
2020. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
... arra jutottam, hogy nem válok meg attól, amihez ragaszkodom. Egyelőre. Miért frusztráljam magam?
2020. febr. 19. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!