Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Hogyan lehet megszabadulni a Frontin függösègtöl? 37/F

Évek òta ragaszkodom a gyògyszerhez,mert tudom,ha rosszul vagyok,az segit.Koràbban sokat szedtem,màr csak 3*0,25 mg a napi adag,amit pszichésen még nem tudok elhagyni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyugtatò, Frontin, idegesség, feszültség, nyugalom, ideg, szorongàs, függöség

máj. 16. 11:42  Privát üzenet  

A válaszok
Ne hagyd el. Vegyél egy körömreszelőt es minden nap reszelj le minhárom szemből egy picikét. Minden nappal többet. Egysuercsak el fog fogyni.Egyébként érdekes....nekem semmit nem hat csak baromi álmos leszek tőle. Talán szerencse így nem is szoktam rá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 12:55 Privát üzenet
Ahogy az 1. írta, lassan csökkentgetve hagyd el. A fogyó gyógyszerek helyett pedig szedjél C vagy B vitamint, és minden bevételnél mondogasd magadban, hogy a vitamin is baromi jól megnyugtat. Ha jól csinálod, akkor egy idő után TÉNYLEG meg fogsz nyugodni a vitamintól is. Erre is képes az agy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 16. 14:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnék megszabadulni a múlt szörnyű emlékeitől? Tönkreteszik az egész életem.
Frontin vagy Elenium feszültségre?
Valóban hordozhatunk olyan genetikai gént, ami a függőséget magában foglalja? hálás lennék a véleményekért!
Végleg kijöttem egy rehabilitációról, de elfogyott itthon a Frontin és a lamolep gyógyszerem. Felírhatja a helyi pszicháterem akihez tartozom, úgy hogy viszem a zárómat is?
Felírja az itthoni pszicháterem a gyógyszereimet mivel elfogyott?
3. hete szedem a Velaxint napi 150 mg-ot? Mikor fejti ki végleges hatását? Frontinról akarok leállni, de még mindig szorongok!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!