Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a Frontin függösègtöl? 37/F

Figyelt kérdés
Évek òta ragaszkodom a gyògyszerhez,mert tudom,ha rosszul vagyok,az segit.Koràbban sokat szedtem,màr csak 3*0,25 mg a napi adag,amit pszichésen még nem tudok elhagyni.

2019. máj. 16. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el. Vegyél egy körömreszelőt es minden nap reszelj le minhárom szemből egy picikét. Minden nappal többet. Egysuercsak el fog fogyni.Egyébként érdekes....nekem semmit nem hat csak baromi álmos leszek tőle. Talán szerencse így nem is szoktam rá.
2019. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. írta, lassan csökkentgetve hagyd el. A fogyó gyógyszerek helyett pedig szedjél C vagy B vitamint, és minden bevételnél mondogasd magadban, hogy a vitamin is baromi jól megnyugtat. Ha jól csinálod, akkor egy idő után TÉNYLEG meg fogsz nyugodni a vitamintól is. Erre is képes az agy.
2019. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!