Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az, hogy mindenem...

Mitől lehet az, hogy mindenem megvan, mégis ürességet érzek?

Figyelt kérdés

Tényleg mindenem megvan, jól keresek, heti 3 napot dolgzom, szép barátnőm van, aki szeret, sikeres vagyok az életben, rendszeresen sportolok, mégis ürességet érzek


Mitől lehet ez? Hogyan lehetne ezen változtatni?


2019. okt. 27. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy van meg mindened. Nem említettél célokat, vagy hogy hogyan fejleszted magad, megemlítetted a három legbanálisabb dolgot -meló, csaj, sport- ezeket kipipáltad és annyi. Ez nem minden. Sőt..
2019. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Praktikusan valami még hiányzik, illetve hiába érzed azt, hogy társadalmilag oké vagy, de ez mégis kevés.


Változtatni úgy tudsz, ha rájössz mitől érzed üresnek az életed. Pl ha hiányzik az utazás, élmények, akkor ebbe az irányba kell menni. Ha családot szeretnél és a párod is hajlik erre, akkor esküvő/gyerek stb.

2019. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Depresszió. Velem is ez van.
2019. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rengeteget utazok, havi szinten kb.

Nincs semmi célom

2019. okt. 27. 20:28
 5/5 Girlll3 ***** válasza:
Szerintem cseréljünk, én is ürességet akarok érezni a jó életemtől. Szerintem túl jó neked és az a bajod.
2019. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!