Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

19 éves korom óta nem történik velem esemény. Miután leérettségiztem teljesen elvesztem. Nem találtam munkahelyet nem találtam olyan szakmát amit szeretnék elvégezni nincs jövőm nincs életcélom és semmiben nem vagyok jó. Nem emlékszem hogy például 14 és 19 éves korom között mik történtek velem mert mindig mentem felfele hogy elérjem a 12 osztályt és leérettségizek. 19 éves koromban már nem voltak terveim csak az itthonülés szinte depressziós is lettem alig mozdulok ki. Már 26 éves vagyok tehát rengetek éve ugyanaz történik velem az meg a semmi. Nincsenek beszélgetőtársaim barátaim haverjaim barátnőm sem volt soha mai napig. 26 éves vagyok és mai napig emlékszek szinte minden egyes napomra egészen 19 éves koromig visszamenőleg. Nem tudom hogy valójában hány éves vagyok csak papíron tudom. Nem tudom másképp leírni összefolynak úgymond nekem az évek már és ettöl teljesen kikészültem mintha élő kómás lennék és nem tudom hogyan tudnék ebből kilépni mivel csak rosszabb lett nekem. Senki nem segít nekem és már nem is kérek segítséget sem. Kezdem feladni sajnos az életet úgy érzem.

26/f


2019. okt. 28. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem találsz munkát?
2019. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érettségivel lehetetlen amikor már rengetek diplomás van.
2019. okt. 28. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:

És a szüleidnek segítesz?

Miből áll egy napod?

Eljársz bevásárolni, random sétálni egyet, csinálsz-e otthon kaját, szoktad néha kérés nélkül kitakarítani az egész lakást?

Beszélgetsz szüleiddel?

Gondolom ők tartanak el, nem?


Meg az utóbbi egy hónapban hány helyre adtad be a jelentkezésed?

Gondolkoztál már OKJ-n, vagy bármilyen képzésen, ami akár egy oklevelet ad?

Próbáltál otthon magadtól nyelvet tanulni, vagy gyakorolni, ha beszélsz idegennyelvet?

2019. okt. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában sétálással telik meg szoktam menni boltba is. Gondolkodtam persze az évek alatt OKJ képzéseken sőt ki is probáltam már jónéhányat de egyszerűen nem kötött le ahová beíratkoztam és nem tetszett a képzés sem. Mai napig nem tudom mi az ami érdekel engem vagy miben lennék jó. Csak ott tartok mint egy tizenéves pedig már lassan 30 éves leszek és semmi. Szerintem már ez nem fog változni mert öregszek is ügye de az agyam egyszerűen nem állt rá hogy én ennyi idős vagyok hiszen nem fejlődtem semmit ennyi éven át mai napig így nem tudom lezárni az éveimet sem vagyis az agyam nem tudja lezárni. Nem tudom másképp leírni de gondolom értitek naggyából.
2019. okt. 29. 00:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből is teljesen leszűrhető, hogy külső okokat próbálsz felhozni, de igazából te vagy az egyedüli aki nem tesz semmit sem azért, hogy jobb/változatosabb életed legyen.


Az, hogy csak diplomával lehet melót találni pedig teljesen non-szensz már ne is haragudj.


Sok sikert

2019. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!