Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni az öngyűlölet...

Mit lehet tenni az öngyűlölet ellen?

Figyelt kérdés

Mióta volt egy barátom, aki nem szeretett, érzelmileg bántott, manipulált, úgy forgatta a dolgokat, hogy magamat érezzem hibásnak mindenben, és még el is hagyott. A kapcsolat előtt csak önbecsülésem nem volt, de ezóta a kapcsolat óta már gyűlölöm is magam. Reménykedtem abban, hogy hátha már végre én is találok egy férfit, aki szeret, de tévedtem. Amúgy régebben is volt egy önutálat magamban mikor az osztálytársaim is kigúnyoltak engem, azt mondták rám csúnya, leprás vagyok, pedig még koszos sem voltam.

Ezeknek az osztálytársaknak meg is sikerült találnia az igazit. Meg az exemnek is. Csak én maradok egész életemben boldogtalan egyedül. Nem gondolom, hogy 29 évesen olyan nagy kilátásaim lennének. Engem még az életben senki sem szeretett igazán, ha a szüleimnek is elmondtam a gondjaimat, ők is azt mondták, hogy velem mindig csak a baj van.


2019. okt. 30. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném hogy hetek óta szedek antidepresszánst, de a pszichiáter is azt mondta hogy lehet 2 hónap is mire kifejti a hatását. Hiába próbálok változni, mindig kudarc lesz a vége, mégis mindig rádöbbenek, hogy mások fele ennyit se szenvednek, mint én, és mindig jó életük van, amire én irigykedek, még ha ez nem is helyes.
2019. okt. 30. 21:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha nem mások általad elképzelt boldogságához mérnéd magad. Keress egy olyan célt, ami kizárólag rajtad múlik, ne másoktól várd a saját boldogságodat. És ha ilyen rosszul bántak veled, miért foglalkozol még velük?
2019. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, egy nőnek egyetlen dolgot kell tenni a normális párkapcsolatért. Jól választani, csak gondolom számodra is csak a nagypofájú idióták az igazi férfiak.

Szóval itt az az igazi kérdés, hogy neked miért ilyen férfi kellett?

2019. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!