Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen mellekhatasai...

Kinek milyen mellekhatasai voltak a lamolep-tol?

Figyelt kérdés

Folyamatosan szédülök és ingatag a jarasom, mintha koordinációs zavaraim lennének. Nem merek nagy mozdulatokat sem tenni mert félek, hogy el fogok esni, mert olyan érzés mintha kifordulna alolam a föld, vagy mintha nem tartana meg a lábam.


Valakinek volt hasonló? :/


Mellette a Yarocent is szedem, úgyhogy nemtudom eldonteni, most melyiktol érzem ezt, mindkettő gyogyszernel írtak szédüléses mellekhatast.


2019. nov. 1. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnéztem és igen, írják, hogy okozhat szédülést, szóval elég valószínű, hogy ettől. Nekem ilyen jellegű problémám ugyan nem volt, de nagyon csúnya, fájdalmas pattanásaim lettek az egész arcomon, nyakamon, mellkasomon. Fogalmam sem volt, hogy mitől lehet, a gyógyszerre nem is gondoltam ugyanis kb 2-3 hónap után kezdett romlani a bőröm állapota. Elmentem endokrinológushoz egyből rákeresett a lamolep mellékhatásaira és ki van emelve, hogy kiütéseket, bőrirritációt okozhat. Azóta olvasgattam külföldi fórumokon és nagyon sokan jártak így. Nekem sosem volt érzékeny a bőröm, tipikus "babapopsi" volt, úgyhogy még azt sem tudom mondani, hogy hajlamos vagyok ilyesmire. Vigyázzatok nagyon! Egyből váltsatok, ha ilyet tapasztaltok!
2019. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon régóta szedem, de először fájtak tőle a csontjai.
2020. febr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen.
2020. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!