Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni motiválatlansá...

Mit lehet tenni motiválatlanság ellen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sosem jutok előre. Egyetemre járok, de sokszor semmi nem érdekel. Napi 10 órát alszok majdnem.


Megtanulom amit kell mint egy gép, de ennyi.

Nincsenek barátaim, se párkapcsolatom.

Nagyon magányos vagyok, visszahúzódó típus.



2019. nov. 1. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

Semmit. Elfogadod, hogy te ilyen vagy.

VAGY! odaülsz a tükör elé és közlöd magaddal, hogy egy fa-zkalap vagy, DE ENNEK VÉGE!!! Neked céljaid, álmaid vannak és megvalositásukért MINDENT megteszel! és eszerint gondolkozol és élsz ezentul!

2019. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kevin064 válasza:
46%
Azt ajánlom, hogy járj el edzeni, akár otthon, akár edzőterembe vagy akár kocoghatsz is. Az a lényeg, hogy mozogj, ezzel is növelheted a közérzetedet. Nekem bevált, mivel én is ilyen voltam.
2019. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te legalább tudsz aludni és tanulni, én csak úgy vagyok. És utalom magam ami miatt nem vagyok képes leülni és tanulni.
2019. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!