Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évek óta úgy érzem hogy csak...

Évek óta úgy érzem hogy csak "kölcsönzött időn" vagyok itt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Máshogy nem tudom leírni. Egyszerűen azt érzem hogy évekkel ezelött valami elromlott, és azóta bár még élek, de ennek nem így kéne lennie. Furcsa minden. Nem érzem hogy helyem lenne már itt.


Mielött félreértenétek nem hiszek természetfelettiben, és nem vagyok depressziós. Nincsenek öngyilkossági gondolataim. De máshogy ezt az érzést nem tudom leírni. Nem találom a szavakat, de rossz.

Jelenleg 21 vagyok. Nem is idős. De évek óta ezt érzem.


2019. nov. 5. 03:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Bölcsebb vagy, mint a kortársaid. Az van, hogy tényleg kölcsönvett időnk van csak. Pár perc szaladgálás, kis nevetés, sok küszködés, és vége is az életnek. Sok filozófus megkattant már ettől, jobban jársz ha nem agyalgatsz ilyesmin. Mivel nincs rá idő.:)
2019. nov. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az segíthetne neked, ha találnál magadnak egy olyan célt, ami megmozgat, amiért hajlandó vagy éjjel nappal is munkálkodni, és ami nem feltétlenül a Te érdekedet szolgálja csak. Amivel jobbá tudod tenni mások életét vagy a világot. És nem feltétlen nagy dolgokra gondolok. Ha találsz egy ilyen célt magadnak, akkor az életed újra értelmet nyer. Mindenkinek van helye a világban és mindenki fontos. Így Te is az vagy! Egyszerűen csak nem találod a helyed. Ez nem annyira meglepő a mai világban. Ha magadba mélyedsz és megtalálod vajon mi lehet az, amiben te jó vagy, mi lehet az amit te hozzá tudsz tenni a világhoz, akkor meg fognak változni a dolgok és nem leszel többé „Kölcsönzött időn”. Te is okkal vagy itt. Sok sikert!
2019. nov. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!