Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semmi se jó most, nem találom...

Semmi se jó most, nem találom a helyem az életben?

Figyelt kérdés

Minden összejött mostanában. Véget ért a 4 éves kapcsolatom, egy olyan szakon tanulok, ami nem érdekel, és csak szenvedek, de már a 3. félévemben vagyok és nem merem otthagyni, valamint az egyetemen barátaim sincsenek, a gimis barátaimtól pedig kezdek eltávolodni, mert mindenki éli az életét és egyre elfoglaltabb..én meg itt maradtam szinte teljesen egyedül. Úgy érzem gyökeresen változtatni kéne az életemen és ki akarok törni a mostani állapotomból, de nem tudom hogyan és érzem hogy kezdek magamba fordulni. Kicsit becsapva érzem magam, mert azt hittem számíthatok a "barátaimra" a szakítás után, de csak egy ideig törődtek velem, aztán szinte el is feledkeztek rólam.. Igazából a kérdésem az, hogy hogyan álljak pozitívan a dolgokhoz ha jelenleg semmi pozitív nincs az életemben és el vagyok veszve?

21/L



2019. nov. 10. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem önállóan kellene kimozdulnod, hobbikat, lehetőségeket keresni, minthogy álbarátokra várnál, akik majd kisegítenek. Egész életemben én is álbarátokra vártam, akik sose hívtak amikor buli volt, utólag meg azt hazudták, hogy engem is hívtak. Ha segítség kellett, akkor rögtön, azonnal megtaláltak. Ha van valamilyen kortárssegítő alapítvány vagy bármi közösség, oda is elmehetsz.
2019. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden aminek látszik, és egyetértek az előttem szólóval. Egy embert a tettei határoznak meg, ha a barátaid at érdekembereknek tartod egy szerűen ne keresd velük a kapcsolatot. Hidd el, boldogabb leszel nélkülük. Mozdulj ki, ismerkedj, kezd dolgokba az egyetemen kívül is, akár sport formájában. Sokszor sajnos nem úgy jön össze ahogy elképzeljük, de ahogy szokták mondani egyszer fent, egyszer lent.
2019. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Légy önálló (amennyire tudsz), és légy nyitott a jó dolgokra.

Esetleg vált életmódot (környezetet).

2019. nov. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!