Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki tud segíteni, ha nem...

Ki tud segíteni, ha nem találom a helyem az életben, nem vagyok jó helyen időben?

Figyelt kérdés
Egy sikertelen kísérletem volt már, akkor a dilidoki kb legyintet, hogy majd kinövöm. Azóta folyamatosan kísért a halálvágy, hogy elég. Teszem a dolgom? azt hiszem, élem? a normálisok életét, de belül üresnek érzem magam. Keresem a helyem, de semmi sem köt le, hol hedonista vagyok, hol teljesen ellentéte... Belekezdek valamibe, és van, hogy az első lépésnél, hol a csúcs elött elmúlik a lelkesedésem, nincs okom folytatni. Az emberi kapcsolatok is ilyenek, mindenki pótolható szerintem, jönnek mennek az emberek, nem tudok kötődni. És menekülök, menekülnék a világból szó szerint.
2019. júl. 29. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs célod, nincs álmod, nincsenek vágyaid.

MI szeretnél lenni felnőttként?

Hol szeretnél élni? stb

2019. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Harminc elmúltam.

Mi szeretnék lenni, passz.

Hol szeretnék élni szintén passz.

Sose voltak valódi céljaim. Tanultam, diplomáztam, randiztam, dolgozom, de semmi.

Külföld, belföld város vidék, sehol sem jó.

Csendben, egyedül elviselhető picit hosszabban

2019. júl. 29. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt mondom.

Ismerd meg magad utána tudsz hozzálátni a dolgoknak.

2019. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De amúgy pszichológus hoz elmész o segít majd összerakni rólad egy képet de csak ha akarod is
2019. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!