Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem találom a helyem az...

Nem találom a helyem az életben, ilyen problémáim vannak (lennt). Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Nem történt velem semmi rossz, nem ért veszteség, trauma. Ezért nem tudom mire vélni azt, hogy néhány hónapja eléggé magam alatt vagyok. Konkrétan feszültnek érzem magam, gyomorgörcsöm van (csak úgy simán tör, tudjátok, az az izgulás féle érzés), néha gyorsabban is ver a szivem, csak úgy szeretnék túlesni a napokon, mert napközben nyugtalannak érzem magam. Ha szabadidőm van, nincs kedvem semmihez, csak ülök az ágyamon órákat. Nincs kedvem a szexhez sem (van barátom), nem is esik jól.

Van munkám, ha elmegyek dolgozni, végig az órát nézem(azért a munkámat még elvégzem, mert nem szeretném elveszíteni), hogy mehessek már, mert kényelmetlenül érzem magam a sok ember közt. Aztán ha végre hazaérek, akkor pedig nincs kedvem semmihez, és mivel nem csinálok semmit, megint rámtör a hevesebb szívverés és aggodalom, hogy csak telik az idő, de miért nem tudom lekötni magam? Levert is vagyok.

Szerintetek mi lehet ez?:( Próbálok ellene tenni, de egyszerűen úgy érzem, inkább csak sírnék. Ma pl. ok nélkül elkezdtem sírni. Valaki volt már hasonló helyzetben?


27L


2015. nov. 11. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Na képzeld el ugyan ezt úgy,hogy utálsz dolgozni és nincs senkid.Neked legalább ott a barátod.22/F
2015. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj szakemberhez,depressziós is lehetsz,nálam így kezdődött,csak én még suliba járok.Most ott tartok hogy semmi nem éltet,egy célom van,a halál.20/f
2015. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!