Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sportba belebetegedni? Járt...

Sportba belebetegedni? Járt már valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Konkrétan gyerekkorom óta élsportolok, mindennap edzés, versenyeztem is. Az utóbbi másfél évben viszont nem tudtam úgy teljesíteni ahogy az elvárható lett volna. Most ott tartok ,hogy egy idegroncs vagyok, egésznap idegeskedek aztán munka után elmegyek edzésre ahol általában sírógörcsöt kapok és még rosszabbul érzem magam, egyszerűen nem tudok úgy teljesíteni ahogy magamtól elvárnám és ahogy elvárná az edzőm.. Versenyre már nem is mehetek mivel az utolsó kettőn pánik rohamot kaptam. Próbáltam kihagyni, pár hetet, 1-2 hónapot de csak rosszabb lett. Legszívesebben abba hagynám de 3 nap után már hiányzik. Gyülőlöm és szeretem egyszerre, miközben folyamatosan csak fájdalmat okoz az egész. Már munkahelyemen se tudok normálisan helytállni, emberi kapcsolataimat tönkre tettem, éjjel óránként felébredek, csontsoványra fogytam nem birok enni se az idegtől. Semmi nem segít, ezen stresszelek egésznap és már élni sincs kedvem.

2019. nov. 10. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hello!

hogy vagy?

2021. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!