Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valaki aki hasonlóan...

Van valaki aki hasonlóan szenved mint én, és 18-20 év körüli? (Öngyilkossági gondolatok. )

Figyelt kérdés
Egészen gyermekkorom óta vannak ilyen gondolataim. Nem volt valami kegyes hozzám a sors ami csak rontott a dolgokon. ha valaki hasonló dologban szenved írhatna privátban. Érdekelne mások története. Tudom furcsa kérés. De én már csak ilyen vagyok .

2018. márc. 2. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Valaki ongyilkos lesz valaki megvarja amig meghal. Nincs ebben aemmi extra. En is akartam ongyilkos lenni de aztan ugy dontottem inkabb megvarom amig meghalok. Sztem te is donts igy
2018. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én így vagyok, de féllek a kíntól.
2018. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután 2x próbáltam megöngyilkolni magam, és RETTENETES fájdalmakat, szenvedést éltem át, és nehezem múló károsodásokat szereztem be, még a gondolata is elmúlt belőlem örökre.
2018. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!