Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már olyan, hogy terápiás/...

Volt már olyan, hogy terápiás/önismereti csoportban (pszichodráma) titokban beleszerettetek valakibe, vagy csak megtetszett valaki? Olyan hülyén érzem magam!

Figyelt kérdés
Egy ilyen csoport elején vagyok, és van egy korombeli lány, akivel ráadásul a problémánk is nagyon hasonló, és vannak közös dolgaink... nekem tényleg tetszik, sőt, talán én se vagyok neki közömbös, de a csoporton belül tilos a közeledés... olyan hülyén érzem magam :S Az az igazság, hogy titkon pont ilyen lányt szeretnék találni, akivel lehet ilyenekről őszintén beszélni. Élt át már valaki ilyet?
2019. nov. 10. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem vagy ezzel egyedül. Viszont lehet, hogy a vonzalom csak azért van mert hasonló problémákkal küzdötök, hiába mondod, hogy tényleg tetszik.


Amit lehet tenni, hogy te vagy ő keres egy másik csoportot vagy megvarjatok a foglalkozás végét, ha x alkalmas a pszichodráma. Utána meg elhivhatod valahova. Esetleg beszélgess vele többet a dráman kívül, hogy lássátok hányadan is álltok egymással.

2019. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Drámán kívül tilos a kommunikáció. Az viszont lehet, hogy csoportot váltok.
2019. nov. 10. 22:26
 3/5 anonim válasza:
Jó régi sztori, de megkérdezhetem, hogy lett-e folytatása?
2023. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lett. Végül nem csatlakoztam a csoporthoz, mert rájöttem, hogy nem erre van szükségem. Vártam vagy fél-egy évet, már nem emlékszem, aztán ráírtam a lányra. Kiderült, hogy ő se csatlakozott az első alkalom után. Találkoztunk, beszélgettünk, aztán azt mondta, hogy nem érezte a szikrát, és ennyi volt.
2023. febr. 10. 17:19
 5/5 anonim válasza:
Köszi a választ!
2023. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!