Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki eljutott odáig, hogy...

Aki eljutott odáig, hogy semmi nem okoz már neki örömöt, hogy találta meg megint a boldogságot?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy régebben mennyi mindenben örömömet leltem, kevesebbet gondolkoztam a dolgok értelmén, de mindig találtam valamit ami éppen lekötött. Semmi anyagi dolog nem érdekel már, belefáradtam az életbe, hogy folyton azon KELL(ene) DOLGOZNI, hogy boldog lehess, de én már nem tudom hogy mit hogy kellene csinálnom.
2019. nov. 17. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerestem új célt, ami motivál és elkezdtem ehhez köthető távokban gondolkodni. Így mikor minden összejön akkor is tudom azt mondani, hogy oké, de már csak 2 évet kell pl kibírnom. Ha elértem az adott célt kerestem másikat. Nem a boldogságot kell hajkúrászni, hanem játékként felfogni. pl: Az új cél egy új nyelv megtanulása, az új cél egy új szakma, egy új cél egy éven belül új munkahelyet találni, az új cél lefogyni. Ha van mit csinálni, kevesebb idő jut azon gondolkodni mennyire vacak az életem egyébként.
2019. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy célom lenne, egy olyan társat találni, akivel meg tudjuk beszélni a dolgainkat és egy életen át kitartunk egymás mellett. Így persze elég nehéz, normális ember nem kíváncsi az ilyenre, mint amilyen most vagyok.
2019. nov. 17. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Én visszatértem a természethez , olyan helyekre látogattam amik annyira feltöltöttek , ha vissza gondolok rájuk újra tele vagyok energiával és élettel.

A lényeg hogy te is mozdulj ki kicsit fedezd fel a környezeted , egy kicsit befásultál mindenkivel megesik .

2019. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elhúztam Magyarországról és az új országban már jobb.
2019. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!